Jump to content
Guest Magnum

Турция, неделя

Recommended Posts

Guest Magnum

Моята упоритост надделя, въпреки че не можахме да си купим билети по интернет, някои участници се отказахаНо съм твърд, събота рано сутрин, примерно 4 часа тръгвам за Турция. Ще си купя билети на място, 70 евро за зелените площи за 1 ден - те не са с места и не свършват.Засега съм аз и Hronos, Didko Schumaher се колебаеТака че места свободни в колата има - който иска да дойде с нас да ми се обади, най-добре на GSM-a 0898 489967 ИвоКато сме повече и пътя ще ни излезе още по-евтин. Има и 40лв такса за зелена карта за турция, която също си делим. Пък и трябва Българското знаме да се вее на пистата! Пък може и по ТВ да ни дадат, с HONDABG тениските :angry:Само един въпрос някой знае ли, дали наистина е забранено в Турция да влизат коли на газ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

аз работя при едни брокери и мога да ви спестя комисионната си, за зелената карта 6%, а за асистансите (медицинските застраховки) 20%, ако още не сте ги направили ми се обадете та още малко по-евтино да ви излезне 0888558064 Ники

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Didko Schumaher се колебае

Вече не се колебае, а се чуди дали ще успее да се прибере на време в БГ за да тръгнем :angry: ...иначе съм там! Така че, пази ми мястото до последно! :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...