Jump to content
Guest Magnum

БАЙ-XYZ в BAR

Recommended Posts

Guest Magnum

Вече отбора щял да се казва BAR-i-cheloЕдин от най-успешно доказалите се неуспешни пилоти се включва да помага на най-несигурният пилот, който не само не знае какво иска, или по-скоро винаги иска обратното на това, което е договорил, ами и на пистата е едно канарче, само някой да му кресне по-силно, или да му се появи в огледалата за задно виждане, и веднага ааа-бум в стената!Не че Сато беше пилот, но поне правеше шоу, гърмеше двигатели за норматив ... нов Вилньов не ни трябва, предишния нанесе достатъчно поражения (и продължава да нанася на Заубер, БМВ са му предложили доста голяма сума само и само да се махне)http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=95249

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

И аз току що прочетох новината в един руски сайт.Не мога да разбера защо BAR .след като хвърлят толкова пари да направят добра кола все попадат на дървени пилоти,едва ли проблема е в парите :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Световната конспирация стои зад всичко !!!:newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Вече отбора щял да се казва BAR-i-chelo

:newbie::P:P Не мога да скрия мъката си от прочетеното....все едно съм малко дете така се ядосах.Бах мамаму и сега какво да им гледам???Тоя помияр го мразя от дъното на душата си,то малко японско остана сред пилотите ни и те взеха че го разкараха.Потресен съм.През новия сезон като гледам формула ще си затварям очите когато тоя цирей минава на екрана.п.п:ADH не си прав не световната конспирация е виновна а АРАПАХИТЕ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Според мен пък това ще даде на Рубенс шанс да блесне... Щото каквото и да си говорим, във ферари винаги е бил в сянката на Шумахер и Според мен само в няколко състезания е показвал на какво е способен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

Абе хора не ви ли се струва, че цялата формула стана една боза (макар че бозата си е мн хубава ма само да не вкисне :newbie: ) квалификациите са смотани, гумите са смотани, двигателите са смотани, преди F1 беше автомобилен спорт в който се представяха най-новите технологии в автомобилостроенето, спорт в който ако не си перфектен във всичко не се класираш, а сега какво, на тоя му думнал двигателя, оня спукал гума, трети полота е куц и неможе да обясни как да му направят настройките по болида. А вие се притеснявате кой щял да кара в БАР. Ако малоумниците от ФИА и собствениците на F1 се опомнят малко може и формулата да просъществува, иначе ще сме свидетели на подобен на формулата спорт, който ще е много по-атрактивен и интересен за гледане. п.п. Еггггаттти, и аз направих голямо писане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...