Jump to content
murdera

Гуми от този сайт?

Recommended Posts

Харесах си едни гуми,които тук са около 330лв.А там ги предлагат за 196лв. но само комплект от 4.Това е сайта :www.barzgumve.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни search с google - излизат теми от доста бг авто форуми - има доволни има и недоволни. Аз това което съм чувал е, че се чака много повече време за доставка от колкото обещават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика, но имам въпрос това сайт за евтини гуми ли е или има и по-добри оферти?Питам понеже не съм наясно с цените на нови гуми в България и искам да си направя сравнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от моделите които гледах(нископрофилните)-цените са почти 50% по ниски отколкото гледах по бг магазините.Има и разни китайски гумета,където ги чувам за 1 път,ама не смятам да ги поръчвам.Четох от няколко др. форума,че всичко било точно-само се чакало 2-3 седмици,което не е проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy: мерси за отговора. Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко update по темта. Един колега си поръчал и днес пристигнаха. Каза че 1 седмица чакал. Докараха му ги до офиса ни направо. Обаче DOТ-а им е на около година и 3 месеца, въпреки че са го уверили преди да поръча, че няма да е на повече от година...Той каза, че е доволен, спестил около 400 лв (17" гуми за 204 лв едната).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за летни 195/55R15 проверих и- fulda carat progresso - 1 лв надолу спрямо www.avtogumi.bg (мотоексперт, дилър на фулда) (-5 транспорт, мотоексперт безплатен монтаж)- uniroyal rallye 550 - 15 лв нагоре спрямо това което платих в Диана преди 2 години за същите (-5 за транспорт, а в Диана безплатен монтаж)нищо далаверско не виждам на този сайт освен гумите-китайчета

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 15' не нископрофилни няма далавера,ама харесах един Falken 215/40/17 тука е 300+ лв. А там -100лв на гума

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...