Jump to content
Guest neshto

и аз помощ, около Бургас

Recommended Posts

Guest neshto

докато съм в Созопол ми се скъса ремъка на алтернатора - ако не намеря майстор тук, това нещо на пътя към Бургас от Созопол, има една табела на Хонда, сервиз ли е, и ако да, работят ли в събота, някой знае ли. Ако ми дадете телефона им ще съм благодарен много. А ако не, ще ми препоръчате ли сервиз в Бургас....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

пи4 занни ми утре след 13h 4е сум на тест и после 6те опражим не6тата 0898 41 41 00 иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Кадето си видял табелата е сервиз за Хонда.На Стоян Апостолов е сервиза.Ще ти оправят проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

мерси, а дали работят в събота? А май няма да стигна до там по инерция, май е видя какви майстори има в Созопол...Един въпрос - аз имам вече ремък и реших да си го сменя сам, ама спрях след като видях, че алтернатора не може да се върти на ръка. Та въпроса е трябва ли да може или не? Защото ако той нещо се е спекъл, ясно защо ми изгоря предния ремък, ама това значи, че ще трябва да търся и алтернатор :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

ама спрях след като видях, че алтернатора не може да се върти на ръка. Та въпроса е трябва ли да може или не?

Трябва да може.Напъни го с нещо него жали :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Няма какво да го напъва трябва да се върти на ръка свободно и леко.За ремонт си е.Хвани някой да те дърпа и да те завлачи до сервиза.Ето ти телефона на Стоян Апостолов0897 978101Обади му се и се разбери с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

една подробност - преди да се скъса, като запалих, свиреше както си свири ремък, но светеше и лампата, че не зарежда акумулатора. Та си мисля, че алтернаторът съвсем не се е въртял, затова ремъка изгоря, и че сега проблемът ми е по-сериозен отколкото си мислех... Преди да паркирам си работеше нормално, сигурно тук от влажния въздух е ръждясал ли, де да знам. Ще се опитам да го сваля и да ида до сервиз тук да видят какво му е и дали може да се оправи. Ако не може, в Бургас къде може да се намери алтернатор за хонда сивик 1993 хечбек 1.5 16v?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

Няма какво да го напъва трябва да се върти на ръка свободно и леко.За ремонт си е.Хвани някой да те дърпа и да те завлачи до сервиза.Ето ти телефона на Стоян Апостолов0897 978101Обади му се и се разбери с него.

кофти.. значи в понеделник има кой да ме изтегли до там, мерси за телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Не ти трябва нов Алтернатор,твоя се ремонтира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Няма какво да го напъва трябва да се върти на ръка свободно и леко.

Говорех за натягането и отпускането а не за завъртане на шайбата,тва вече е друг въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

оказа се задния лагер, закарах я на акумулатор до сервиза тук в Созопол, оказа се че е доста голям сервиз, и го оправиха, смениха лагера. Сега поне знам че на ръка се върти доста свободно, преди беше невъзможно.. Мерси за помощта, записах си телефона на онзи сервиз за бъдещи проблеми :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...