Jump to content
Guest keksy

Imam Ideq...

Recommended Posts

Guest keksy

Hi all, vchera mi hrumna edna ideq. Vidqh nqkolko Hondi po ulicite, zaglejdah se dali njama da vida nqkoi poznat ot sreshtite, ama neise....Ta v tazi vruzka - zashto da ne saberem malko stotinki vsichki i da napravim 100-200 broq vizitki na club-a. Vseki da ima po 10-ina broiki v sebe si i kato vidi nqkoi tip s Honda, koito ne e chlen, da mu vruchi edna takava! :D Mislq, che taka shte privlecheme poveche hora v club-a. Nali tova e celta v kraina smetka... kolkoto poveche, tolkova poveche :(:(:bg: Ochakvam komentari i predlojenia....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Хубаво е като идея,но дали тези с Хондите ще проявят интерес,но трябва да се опита :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Az sym za.puk i ima drugi pi4owe kato men ot Gabrowo koito sa fenowe na Honda ako izmislite nechto obadete se

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ei,ideiata e strashna spored men.ewala.ak oimame za cel da staweme po-populiarni i da priwlichame oshte maniaci-towa e nachina.mislia che i samia fen klub e baziran na takiwa hora i towa e nachina da se mnogjim(proshtawaite za izraza) :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keksy

Хубаво е като идея,но дали тези с Хондите ще проявят интерес,но трябва да се опита :bg:

Не можем да знаем дали ще проявят интерес, докато не сме опитали. :( Не става въпрос за големи пари. Ако се съберем достатъчно хора, буквално ще са стотинки на човек!Именно това ми е идеята - да се приобщят още хора към клуба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kicho

Tuka sme obedineni ne samo ot markata ami i ot rabotata i dostypa do neta.Spored men ne e nujno da trybim.... kakvoto i da pravim nemojem da dostignem chislenost kato drugite marki. tozi koito e entusiast sam bi se zainteresuval i shte ni nameri.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Spored men ne e nujno da trybim .... tozi koito e entusiast sam bi se zainteresuval i shte ni nameri.

Съгласен съм с това мнение :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keksy

Spored men ne e nujno da trybim .... tozi koito e entusiast  sam bi se zainteresuval i shte ni nameri.

Съгласен съм с това мнение :(
Как може да сте такива сухари бре? :P К'во толкова, ако успеем да си приобщим още хора към клуба?Няма да ви подронят авторитета, не се притеснявайте... Вие сте всепризнатите доайени!Може феновете просто да не се сещат, че има такъв клуб... Както искате де, в крайна сметка птичка пролет не прави ;):ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Е ако трябва да си цитираме поговорки, "насила хубост не става". Не можеш да принуждаваш хора, които по една или друга причина имат хонда, веднага да почнат да четат някакъв форум в интернет и да идват на срещите ни. Мен ми се е случвало да споменавам за фенклуба на разни случайни хондокарачи и те да не се впечатляват особено. Така че не всеки, който кара такава кола, е потенциален фен чак до степента да идва при нас. А който иска, да заповяда, не се крием. :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Момчета,точно за това трябва да направим тези картички и да им ги даваме.нищо повече не се иска от нас.който иска ще дойде.и знаете ли още какво?незнам дали във вашите очи съм достатъчно фен,но разбрах от приятел за вас съвсем случайно.а имам нет и се ровя доста в него.така че не разчитайтеда ви открият останалите.щом нямате реклами по всяка софийска улица-няма да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Идеята не е лоша по принцип :puke: Съгласен съм с "prelude" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keksy

Идеята не е лоша по принцип :dry: Съгласен съм с "prelude" :huh:

Остана само да измислим дизайна на картичките и да ги пуснем да се правят някъде. Давайте предложения, аз ще имам грижата да ги направя :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Както виждам вече сте решили.Аз обаче знам от опит че не става така.През сервиза ми са минали доста хора дето си харесват колите.На всеки съм казал за клуба ни.Канил съм ги всички по срещите.И само 10 тина човека са се присъединили към Клуба. :dry: Има хора (и те никак не са малко)дето изобщо не са фенове на ХОНДА въпреки че карат години на ред Хонда. Прав е Виктор че на сила хубост не става.Но мисля че така само ще се излагаме като се опитваме да си попълним клуба.Това разбира се е само едно скромно мнение :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Абсолютно съм съгласен с Омбре и с това, че 'който тръси - намира'. Аз например разбрах за клуба супер случайно. Така, че ако човек се интересува ще ни намери и ще се присеъдини. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

АБЕ ТВА НЕ Е БАШ ТАКА - че 'който тръси - намира'. АЗ НАПРИМЕР СЕ ИНТЕРЕСУВАХ ЗА ВСИЧКО ДЕТО Е СВЪРЗАНО С ХОНДИТЕ - ОБАЧЕ - ПЪРВО ЧЕ НЯМАМ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА СВЪРША ВСИЧКО КОЕТО ИСКАМ КАТО СИ ДОЙДА, ЗАЩОТО СИ ИДВАМ ЗА ПО ЕДИН ДО ТРИ ДЕНА, ПЪК КВО ОСТАВА СА ДА ТРЪГНА ДА ТЪРСЯ ФОРУМ НА ХОНДА ИЗ НЕТА ЕЙ ТАКА НА СЛЯПО БЕЗ ВАОБШТЕ ДА ЗНАМ ДАЛИ ИМА ТАКЪВ!?!?!?!?!? - ВТОРО - АЗ ВЕРНО ВАОБЩЕ ДАЖЕ НЕ ПОДОЗИРАХ ЧЕ ИМА РАЗНИ ТАКИВА ФОРУМИ ТА ДАЖЕ И ЗА ХОНДА - ДОБРЕ ЧЕ ЕДНА ВЕЧЕР СЕ ЗАСЯКОХ С ЕДИН ПИЧ ОТ КВАРТАЛА ДЕТО СИ Е ВЗЕЛ ХОНДА ТА МИ КАЗА ЗА КВО СТАА ВАПРОС - ТАКА ЧЕ - ЕВАЛА НА ПИЧА ЗА ИДЕЯТА!!! СА КОЙТО НЕ ГО ВЛЕЧЕ-ГОЛЯМА РАБОТА-НЕ Е КАЗАНО ЧЕ КАТО Е С ХОНДА ТРЯБВА ДА Е В КРЮТО!?!?!?!?!?!?!? АЗ ВИ КАЗВАМ ЧЕ ИМА ЯКО ХОРА ДЕТО НЕ ЗНАЯТ ЗА ТОЗИ ФОРУМ И ЯКО БИХА СЕ ИЗКЕФИЛИ АКО РАЗБЕРАТ - 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

Виктор е абсолютно прав според менняколко човека знаят как - аз която ИСКАМ хонда 2г САМО четох форума на предишното му място просто защото ТЪРСИХи още двама поне знаят че търсейки имам набрана - колкото си искаш инф.КОГАТО СИ ИНАТ И ЗНАЕШ КАКВО ОБИЧАШ - ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО не е въпрос на свободно времеаз го нямам - обаче имам мотив картички??????!!!!!!!!! - да ми простят тези които не биха ме разбрали - но това звучи някак......."дайте да си направим тимуровска команда" и да вървим по улиците и да бутаме информация и мнението си на хора - КОИ ХОРА - познавам поне 17 човека каращи хонди в това число и 9 мотоциклетисти и знаете ли - не става - когато човек не го носи откак се е запалил и подаръци "хонда" да му правиш той като не ......... - лично аз бих се чувствала сякаш профанизирам идеята за клубапак се извинявам на тези, които засягам - но така мисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе виште ся , мисля че по принцип е до лична преценка . Ако дружиш с Хондажии които не знаят за клуба и прецениш че ще им е интересно просто им казваш за клуба.Пак ако прояви интерес.Засега лично сме казали може би на 5 човека най-много и те казаха че са заинтересувани много.Ако действително е така както ми казаха ще влезнат и ще се регистрират ;) Дори има хора които не разбират от компютри или нямат възможност да влизат в интернет , но имат желание да дойдат на срещите.Е от неделя вече феновете на Хонда станаха с един повече , защото продадохме милата и следка :D сивик 5г и човека който и ми е роднина може би на следващата среща ще дойде.Просто всичко си е до контакти,ако действително има хора който са навити да направят тази идея , ами нека я реализират , нищо лошо няма да стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...