Jump to content
B E X 3 M

Гуми 195/50/15

Recommended Posts

Колеги искам да помоля някой от форума ако има 2 бр от тези гуми които са изтъркани и не ги използва и е готов да ги хвърля да ми даде че в момента нямам парички а 13 ките от пред ме дразнят а искам да си сложа летите джанти. :);) ПОМОГНЕТЕ:)Може и на символична цена;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да ти ги дам, ама после като се пречукаш с тях, на мен на съвестта ще висиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм.Инак и аз мога да ти подаря две...Но са за хвърляне пич!Не прави компромис с гуми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има да дава.искам си джантите на колата ама нямам пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си добре, човек. По-добре продай джантите и си купи чисто нови хубави 13-ки от магазина, отколкото да се претрепеш някаде, че и колата ще потрошиш най-малкото. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има да дава.искам си джантите на колата ама нямам пари.

Вземи на заем - баща, майка, брат или сестра. Не се оставяй да караш с галоши. Ти и да се претрепеш си е за твоя сметка, но ако има странични жертви? Не трябва така...В петък хвърлих едни четири гуми, но те така или иначе нямаше да ти вършат работа - 215/60/15, Continental.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имам 2 дънлоп 185/55/15 летни, има още хляб в тях за едно лято спокойно да караш. Ако ти вършат работа пиши да мисля как да ти ги пращам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо по рано не беше пуснал темата аз изхвърлих 2 и имаха горе долу добър грайфер ама ти мани, че зимата може да ти изиграе лоша шега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо по рано не беше пуснал темата аз изхвърлих 2 и имаха горе долу добър грайфер ама ти мани, че зимата може да ти изиграе лоша шега :)

Някой народен мъдрец беше казал - По Димитровден се слагат зимните гуми. По Гьоргьовден - летните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярвах че в този форум има хора които могат да ти помогнат като си на зор.БЛАГОДАРЯ на всички оказали ми помощ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...