Jump to content
Guest asket

помощ! спешно!

Recommended Posts

Guest asket

Момчета помагайте!Имам мотор Хонда VТ 500 С - чопър, американско изпълнение, 500 кубика с два V образно разположени цилиндъра, влиза в критични обороти на 9000, 50 конски сили. Нещо губи мощност, работи неравномерно и пуши като загрее.Като е студен проблема не се усеща.Чува се едно метално тракане.Кой може да го поправи.Ходих при един майстор - Румен, той ме прати при негов приятел в Суходол, на когото работниците били на море .....Разбрах че Омбре е много добър, но и той почива. Проблема е че мотора ми трябва бързичко - обещал съм на приятел да караме към морето и човека си взе отпуска, ама .....Кажете ми майстор, който работи добре, бързо и в момента не почива.Благодаря предварително! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

влез в http://www.heed-auto.com/ да им вземеш точните координати и да питаш дали се занимават с мотори, на родителите ми колите само там се правят и мога да кажа също че работят мн добре, айде късмет :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Каращ по Симеоновско шосе посока Симеоново,като свършат посолствата точно преди завоя от дясната страна има Автомивка.Влизаш там и си споделяш болката.От зад на гърба на мивката има сервиз за мотори.Комплексчето се казва "Мот Айс"Отпред поне 2-3 коли Хонда ще има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...