Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

Бройте ме и мен от Казанлък:o от известно време живея в Стара Загора, но все още работя в "голямото" ни село:P)много съжалаявам,че няма да се присъединя на срещата - ще разказвате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо за тази неделя за Стара Загора. Въппроса е и към женския екип :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното купе е готово за старт. Казвай в колко тръгваме и от къде, защото незнам къде се събират. А и ако може едно стикерче за мен да вземат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видолов, ти пак ли си в Кз бе? Аз все се каня да ти уредя една двойка при оня мустакатия, ама не мога да ти хвана спатиите кога къде си, черното купе все го виждам като отида в КЗ :DСтанчо, ти ли си най-дъртия бе :D га карахме сивици и двамата ни рива а :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видолов, ти пак ли си в Кз бе? Аз все се каня да ти уредя една двойка при оня мустакатия, ама не мога да ти хвана спатиите кога къде си, черното купе все го виждам като отида в КЗ :D

 

Аз двойката вече я получих той човека лесно ги дава без много уговорки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги ако си в Казанлък и не си оправил хеча и ще ходиш в Зарата заповядай в моята кола. Има винаги място за теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видолов, ти пак ли си в Кз бе? Аз все се каня да ти уредя една двойка при оня мустакатия, ама не мога да ти хвана спатиите кога къде си, черното купе все го виждам като отида в КЗ :DСтанчо, ти ли си най-дъртия бе :D га карахме сивици и двамата ни рива а ;)

Прав си Огняне не отричам :D ся с купето рева а ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забравих който ще идва в 17:20 до ОМВ или по точно на паркинга кадето сменят масла, влиза се от ОМВ на тзи паркинг с чакъл така че който иска тръгваме от там. Май трябва да лягам вече че слънцето ще изгрее :lol: Ха наздраве, аааа лека нощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях уикенда в казанлък ...една хонда не видях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях уикенда в казанлък ...една хонда не видях :tooth:

Ние излизаме само нощем :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти всеки ден съм в Кз и бих казал, че има доста хонди :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако реши да идва към Зарата да пише да се разберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,мисля да се присаединя кам вас но за целта първо трябва да се запознаем.След няколко седмици запо4вам да влизам редовно във форума и о4аквам мн сре6ти в канзас.Нз каде си криете хондите но познавам само няколко 4овека с хонди,дано се запозная и с останалите.Каде 6те е следва6тата сре6та на коя дата и в колко 4аса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде да видим кой ще дойде довечера да видим колко хондаджии са в Казанлък. Място на срещата паркинга зад пощата в 21:15. От там ще измислим каде ще идем на кафе. Дерзайте фенове...................... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На работа с1м,с1бота или неделя кажете 4ас ,предлагам в 21:00 на ОМV ,които има желание да пи6е:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E с1брахме се ,макар и малко коли,другия п1т се надявам да сме пове4е :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път ще го решим по-отрано за да имат възможност повече хора да разберат за срещата, иначе малко - ама качествени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да почвам да идвам на вашите срещи , че те май повече народ събират от СЗ-срещите с по 2-3 коли ! :)

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да почвам да идвам на вашите срещи , че те май повече народ събират от СЗ-срещите с по 2-3 коли ! :)

е, айде сега! В Сз толкова хонди, пък не идват на срещи...Иначе welcome :D Аз тъкмо се бях наточил да дойдем при вас на някоя среща, че сте по-многобройна група пък то какво се оказа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги даите да се рабираме не6то за другата седмица,рано е о6те да се говори но нека да е вметнато поне :o скаипа ми е hristo1326 които иска нека пи6е ,ако не тук :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях уикенда в казанлък ...една хонда не видях :)

Ние излизаме само нощем :punk:
Що бе колега,да не би да са ви много омачкани хондите,та нощем да не си личи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,хондаджиите от Стара загора имат желание да ни посетят.Пи6ете за другата неделя има ли желае6ти-,сре6та на ОМV предлагам аз, кам 18.00 4аса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте къде и кога,да се срещнем да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има желание утре да дойде в зарата в 17:15 на ОМВ(Казанлък)17:17 - влака тръгва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги до колкото разбрах 6те има сре6та в Стара Загора кам 5 4аса на стадион Берое,които има желание нека пи6е,предлагам да се саберем на ОМВ кам 4 и да трагнем за зарата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ... тая седмица дали да не пиеме по бира в Канзас ... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ... тая седмица дали да не пиеме по бира в Канзас ... :D

Заповядайте :) Тая седмица и аз ще съм се прибвал от софия - айде 1 път и в Кз да има стабилна хонда сбирка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,има ли Туборг в Кз .... :D

Има, ще сложим няколко да се изстудят на лъвовата чешма :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. май ше пиеме Туборг на Българка бейби ... :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако 6те се ходи кам Българка,даите да се организираме да трагнем заедно.Ж неделя 6те се ходи нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патроне ... не стига че немаше Туборг на Българка и тея "рацери" са возиха и двата манша , ами и от глад умрехте !! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рацереееее кажи малко ся че дадох по добро време с вагон ресторанта, дори и от някой състезатели Надушваме се ние хондаджиите поздрави на Бенджи и на Стриит Стайл че неможахме да си вземем довиждане.Ама какви природозащитници имашеееееееееее. И най важното другата седмица казанлък да се готви, ще има нашествие на заралийски хонди. Дерзайте .............. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Road®aceЯ добре че бе6е тая баничка че 6тях си остана в задрастването хахьа Аиде чакаме вииии в Канзас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога , къде и в колко ни/ме чакате ва бойЗ & гърлЗ ... и туборгЗ ше има ли ?! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана ще се сабираме ли да се видим и почерпим малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...