Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

Ей това черното купе е моето. Началото на НС 2009 г за Казанлъшката група. Тази година дано напълним същия паркинг с Кз Хонди.п.п. Поздрави на всички

Тая година със сигурност ще има поне още 1 Хонда :D:D:D Адаш, тря да се запознаем с тебе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едно събиране няма да е лощо. За по една бира преди къпането на бебето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега от Пловдив,ви идва на гости :D :D Ще остана три дена във вашия прекрасен град,надявам се да срещна по улиците някой яка Казанлъшка хондела :D Поздрави идвамммммм... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх тея колеги от Казанлък много яко хонди имат бе :P:) Видях вече двама,две купета 5 генарация черни,до колкото си спомням номерата им бяха Ст 2021 и другата беше Ст 6696 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх тея колеги от Казанлък много яко хонди имат бе :):D Видях вече двама,две купета 5 генарация черни,до колкото си спомням номерата им бяха Ст 2021 и другата беше Ст 6696 :P

Хаха има и други 2 пак черни купета с номера СТ 7101 и СТ 7109

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък се карат много хонди,много,но все стокови,с малки изключения.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък се карат много хонди,много,но все стокови,с малки изключения.........

Т'ва е щото много рядко си идвам :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък се карат много хонди,много,но все стокови,с малки изключения.........

Т'ва е щото много рядко си идвам :) :)
За твоята кола,колега,сагата я знам,евала.....Мисълта ми е друга-Нямаме зарибени момчета,дето си барат хондите,като габровлии,заралии,тва ми е мисълта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък се карат много хонди,много,но все стокови,с малки изключения.........

Т'ва е щото много рядко си идвам :) :)
За твоята кола,колега,сагата я знам,евала.....Мисълта ми е друга-Нямаме зарибени момчета,дето си барат хондите,като габровлии,заралии,тва ми е мисълта
НЕ бъди толкова сигурен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък се карат много хонди,много,но все стокови,с малки изключения.........

Т'ва е щото много рядко си идвам :) :)
За твоята кола,колега,сагата я знам,евала.....Мисълта ми е друга-Нямаме зарибени момчета,дето си барат хондите,като габровлии,заралии,тва ми е мисълта
НЕ бъди толкова сигурен :)
Кажи ми кои са те,да ида при тях за съвети и дали ще ми отговорят компетентно,като някои габровци,да не споменавам имена,ти го знаеш човека,той ми отговаря и помага за всеки ламерски въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай малко сега малко хубави хонди се карат или искаш някой да ти отговори на някакви въпроси... ? нещо не схващам логиката ти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

чакай малко сега малко хубави хонди се карат или искаш някой да ти отговори на някакви въпроси... ? нещо не схващам логиката ти :)

По нагоре съм написал....ако не си прочел.Хонди има,много,за което се радвам,но няма РАЗБИРАЧИ,както в околните ни градове.Не говоря за махленски гаражни специалисти разбиращи от Хонди,дето могат да ти сложат генерациика.Сега поясни ли ти се? Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да разбираш от нещо трябва да си се занивал с това,че някой хора колата им е целия свят ;) то лошо няма ;) ама има и други неща в тоз живот . Ако искаш бърза кола трябва да я забравиш като всекидневна ;) и да се приготвиш да вадиш лев за всичко .. успешно неуспешно вадиш плащаш и пак докато не се получи :) преди това обаче си правиш преценка дали ти стиска и имаш ли средства ;) П.С можеш да питаш STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай малко сега малко хубави хонди се карат или искаш някой да ти отговори на някакви въпроси... ? нещо не схващам логиката ти :)

По нагоре съм написал....ако не си прочел.Хонди има,много,за което се радвам,но няма РАЗБИРАЧИ,както в околните ни градове.Не говоря за махленски гаражни специалисти разбиращи от Хонди,дето могат да ти сложат генерациика.Сега поясни ли ти се?
не съм съгласен с теб но щом казваш няма лошо твоя воля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова хонди в Казанлък - всички спите, събудете се бе, зимата мина! :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги ас сашто сам от Казанлък и много бих се радвал ако се саберем да се запознаем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги ас сашто сам от Казанлък и много бих се радвал ако се саберем да се запознаем. :)

чакай бай criss barnes да си доиде и тогава.. ТОЙ е ВИП ГОСТА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Венко го познавам доста преди да кара Honda :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момченца готови ли сте за Националната ? ВАЖНО !НА 03.07.2010 г. ОТ 7.30 ч - 8:00 СУТРИНТА ЩЕ СЕ САБИРАМЕ СРЕЩУ ОМВ-КАЗАНЛЪК НЯКОЛКО ПРИЯТЕЛИ И ХОРА ОТ СТЗ СИГУРНО ЩЕ ДОЙДАТ ДА ПАТУВАМЕ ЗАЕДНО ЗА НАЦИОНАЛНАТА ! КОИТО ИСКА ДА ПАТУВА С НАС Е ПОКАНЕН

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от петък някой ще тръгва ли от Вас? Разбра ли сме се с групата от Бургас, Ямбол и Сливен в 10:00 да ги чакаме на ОМВ Казанлък. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се притесняжаи колега ас съшто ште трагвам вав Петак и сам сигоре че не съм сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАСТИ, Я МИ КАЖЕТЕ КЪДЕ В КАЗАНЛЪК ИМА БОЯДЖИЯ,ЧЕ ИМАМ МАЛКО ЗА ОПРАВЯНЕ И ЩЕ СЕ ПРИБИРАМ КЪМ КРАЯ НА МЕСЕЦА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛОШО ,НИКОЙ НЕ ВЛИЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пиши ЛС на fresh4y ще те насочи при неговият бояджия. Аз така като теб не живея в Кз и си бях решил че там ще ми излезе евтино и качествено. Да, ама не. Осраха ми колата доста яко, затова вече не търся евтиното. На ЛС ми пиши ако искаш, ще ти кажа къде да НЕ ходиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пиши ЛС на fresh4y ще те насочи при неговият бояджия. Аз така като теб не живея в Кз и си бях решил че там ще ми излезе евтино и качествено. Да, ама не. Осраха ми колата доста яко, затова вече не търся евтиното. На ЛС ми пиши ако искаш, ще ти кажа къде да НЕ ходиш :(

АЗ ГОРЕ ДОЛУ ЗНАМ КЪДЕ ДА НЕ ХОДЯ :lol: ,КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ВИДЯ.НЕ Е ЗАРАДИ ЕФТИНОТО,ПРОСТО ТОГАВА ЩЕ ИМАМ ВРЕМЕ ДА ОСТАВЯ КОЛТА.В КАЗАНЛЪК ИМАМ ДРУГА :lol: АКО НЯКОЙ Е ПРАВИЛ КОЛА И Е ДОВОЛЕН ДА ПИШЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В КАЗАНЛЪК СКОРО ОЧЕРТАВА ЛИ СЕ ЗБИРКА????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В КАЗАНЛЪК СКОРО ОЧЕРТАВА ЛИ СЕ ЗБИРКА????

НА 8 9 се прибирам с новия звяр, ако искате и старата ще взема да изглеждаме повече? някой друг за тази дата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В КАЗАНЛЪК СКОРО ОЧЕРТАВА ЛИ СЕ ЗБИРКА????

НА 8 9 се прибирам с новия звяр, ако искате и старата ще взема да изглеждаме повече? някой друг за тази дата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.И аз вече сам част от Вас.Бих се зарадвал да се саберем и да се запознаем.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука живи има ли? Вторник си идвам, мога да донеса стикери на фен клуба за който иска,но моля до неделя да ми напишете колко бройки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един брой за моят STREAM skype VALE4546

Редактирано от raishauer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна да се стопля, да вземем да направим някоя среща, че като гледам май само си чешем езиците.Като се посъберем 1-2-3 пъти и ще се разчуе после бързо и ще се съберем доста Хондаджий :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, ама никой не се хваща. Все аз трябва да организирам всичко, като се прибера да звъня да се съберем :rolleyes: Предлагам идният вторник вечер примерно на ОМВто :) Ще пиша в форума за повече подробности. Ако някой иска стикери сега е момента да казва, за да взема докато още съм в Сф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да мина но не с колата :D зазимена е пущината :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да мина но не с колата ;) зазимена е пущината :)

Димчо, да мина да те взема или да взема да те ..... хахах.бачи Кало ако не си, няма кой. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на fresh4y срещата в Казанлък не се състоя (или поне не разбра форума за нея). Стикери съм оставил на Venko_kz ако някой иска, да се свърже с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджии от Казанлък за националната нема ли бе :( пишете ако има някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24ти ще дойда да ви видя живи ли сте. Чух, че има нови попълнения с рексове, стягайте кошничките, ще ви нареждам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24ти ще дойда да ви видя живи ли сте. Чух, че има нови попълнения с рексове, стягайте кошничките, ще ви нареждам :D

Ела , ела ... хикса е наказателен ...хаххаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...