Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

Ивооооо кажи някакъв час а аз прелагам :а) заведението на стадиона - има каде да спрем колите, там има хапка и пийкаб) заведението "Светица" по пътя за прохода "Шипка" - има паркинг и хапка и пийка. Други предложения ?

Редактирано от STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля че на стадиона няма да е ло6о,сега остава да измислим някав 4ас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като никой нищо не казва, аз казвам 16:30 на стадиона :offtopic: ,който иска да заповяда , ако на някой не му е удобен час нещо нека пише.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм ... не съм ноо сигурен че го знам туй кръчме на стадиона и затфа ше ползвам жокери кат кацна ! Мен 16-30 ми е Ок .. ше мина покрай нашия стадион в 16-00 да забера евентуални мераклии , ако има ! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. приятна срещичка се получи .. повеселихме се ... постудувахме некои ... Ачо .. окъсяя ни ръкавките леко , а Туборг немаше ... :)

Благодариме на КЗ-френдовете за срещицата ... кат гледам "огромната СЗ-активност" ше се повтаряме пак ... :)

...следващия път може да напрайме една "светица" с шкембе и да се дръпнем лекичко на онова пътче !! ;)

Патронееее ... щеше да изпуснеш филма с предварението ве !! :)

 

2-3 снимчици скромно:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

....а Яница има черна точка !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много приятна....Яд ме е само, че избягахме от безплатната жива музика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закаснението,но макар и за малко се посмях и аз с вас,та относно ,,светица,, има ли желае6ти да ми подготвят колата за там :)

Редактирано от Patron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфо требе да ти се приготви на колата ве Патрон ... нал си бетон отзад ... напрао немаш равен на х'асфалта ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато разбера вие сте направили срещата,браво на вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако требва 6те повторим :lol: Ве4е имам о6те подобрения,гответе се за светица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се организираме и да направим една сбирка в неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо няма желаещи за среща в неделя :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз чакам покана ако организирате нещо свиркайте. ;) Не за друго но поне съм се опитвал няколко пъти и едно и също, обичайните - Патрона, Теро, Ачо и Калоян ако си е тук. Не че не ми е забавно с тях напротив, ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшш и аз се веснах един път за цвят ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като правите среща съм в софия, и съм на месечна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OПааа как сте?Пак сам тук,и колата може да се кара пак,така 4е само кажете кога и каде :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става тука бе? Да не сте продали хондите в казанлък...цял месец никой не е обелил и дума в тая тема...я се стягайте, да не идвам от софия да ви стягам:(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехоо колегиии,зимен сън ли ще спим?Нз кои къде ходи но по шипка с летни гуми е супер :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи и вериги ме накараха да слагам ;) ама после ги махнах 4е като и задам и дрънчат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, спите ли бе? Иска ми се да дойда скоро - ще видим как ще е. @ Patron - прави центровката, че ида :)

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече на два пати ми пада средното гърне,и се наложи да карам на задна през целия град ,по насрещното и през прелеза за да не се откачи още нещо.Таа ако на някои му се намират спортен колектор,алуминизирани тръби да звънка :) Ии още малко и може да се забравим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, спите ли бе? Иска ми се да дойда скоро - ще видим как ще е. @ Patron - прави центровката, че ида :pinch:

Патрона иска да каже че ше те пробва на задна без средно гърне, а ти вземи си ела аз ще ти напиша болничен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление един от нас вече не е в сектата(ако иска да си признае кой е...ако още чете форума)...пак ще го взимаме по сбирките де (не че са кой знае колко колосални събития, като се съберем със Станчо, патрона и Ачката...но все пак...между другото ще ви запозная с още 1 фен като си дойда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление един от нас вече не е в сектата(ако иска да си признае кой е...ако още чете форума)...пак ще го взимаме по сбирките де (не че са кой знае колко колосални събития, като се съберем със Станчо, патрона и Ачката...но все пак...между другото ще ви запозная с още 1 фен като си дойда ;)

кога ще се събирате ? шанс до втроника ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес бях в Казанлък, но много за малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ела пак ;) тука има фенове ? НАЛИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ела пак ;) тука има фенове ? НАЛИ ;)

Имаааааа (казало ехото) ;) Айде вторник-сряда нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ела пак ;) тука има фенове ? НАЛИ ;)

Имаааааа (казало ехото) ;) Айде вторник-сряда нещо?
айде понеделника бре :P за по кафе някаде ? или на бенз станция или на кауфланд на по кюфтенца ;)хахахахахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да кажем към 21 00 вторник на ОМВ ? за против, въздържали се ? :lol:ако там е пълно на Балбук Оил( Лук оила) посока за СТАРА ЗАГОРА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли Хонди у централна България още???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли Хонди у централна България още???

едната почти я загубихте по ловеч :) кога си в кз пак е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехооо за всички спали зимен сън,събудихте ли се вече.За тези които още не са се отказали от марката давайте да праим срещичка в казанлък,че съседите бая са напреднали.Намерете ме на skype hristo1326 за да се организираме накрая :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой да ми се ходи тук http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=27&t=159260

На мен ми се ходи бате, ама съм на работа ;) Иначе идната седмица вторника ще дойда до Кз да сложа летните гуменки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да припомним, че има Хонди и в Казанлък с една стара снимка (на която мен ме няма)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това черното купе е моето. Началото на НС 2009 г за Казанлъшката група. Тази година дано напълним същия паркинг с Кз Хонди.п.п. Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това черното купе е моето. Началото на НС 2009 г за Казанлъшката група. Тази година дано напълним същия паркинг с Кз Хонди.п.п. Поздрави на всички

Калоянчооо, тази година те чакаме със всичката челяд. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...