Jump to content
cekata

От Сивик 4ген. на ЦРХ 2ген ?

Recommended Posts

Колеги ударих рекса,който е д16з5 и ме интересува ще станат ли от сивик 4 ген някои едрогабаритни части,интересъва ме по-точно калници,челно стъкло,капак преден,врата,фарове...?

Редактирано от cekata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само калника и предния капак,и фаровете ще ти свършат работа,стъкло врата няма да станат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капака няма да има гърбица като на црх, но иначе ще стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При сивика има лайсна между капака и бронята , а при ЦРХ няма , ако решиш да слагаш от сивик , трябва да сложиш всичко от сивик , капак , калници , броня , тая лайсна между бронята и капака ............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При сивика има лайсна между капака и бронята , а при ЦРХ няма , ако решиш да слагаш от сивик , трябва да сложиш всичко от сивик , капак , калници , броня , тая лайсна между бронята и капака ............

благодарско колега,ама ако сложа калници от сивик ще ми паснат ли на броната от рекса,май само калници ще търся .....имам и друг въпрос- ще пасне ли д16з5 в коша на рекс със д16а6 и ще трябва ли да сменям електрониката,понеже има едно леко ударено рексче с д16а6 на тънки пари и ми се иска да го взема него и да му вкарам моя д16з5?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

калниците са различни ако не искаш да караш с други габарити :) другото са ти го казали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При сивика има лайсна между капака и бронята , а при ЦРХ няма , ако решиш да слагаш от сивик , трябва да сложиш всичко от сивик , капак , калници , броня , тая лайсна между бронята и капака ............

благодарско колега,ама ако сложа калници от сивик ще ми паснат ли на броната от рекса,май само калници ще търся .....имам и друг въпрос- ще пасне ли д16з5 в коша на рекс със д16а6 и ще трябва ли да сменям електрониката,понеже има едно леко ударено рексче с д16а6 на тънки пари и ми се иска да го взема него и да му вкарам моя д16з5?
двигателя ще стане и електроника също. Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...