Jump to content
Guest bobi_23

Honda 1.4i 97-99

Recommended Posts

Guest bobi_23

Здравейте, аз се рагистрирах днес тук, преди това не бях влизал. Искам да попитам за Honda Civic 1.4i 16v 90 hp, да ми кажете нещо повече. Често срещани дефекти, разход и каквото се сетите. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YoLan

Взех си такава, 96 година, преди две седмици.Засега- 800 км.- ми дава разход около 6.5-6.7; върви много добре, така че съм много доволен!Смяната на маслото в двигателя и скоростната кутия- общо 5 л.*12.2 лв, ремък+ролка, семеринг на разпр. вал ми излязоха около 300 лв.вкл. труда. в сервиза на Хонда в Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

вече трета година карам същата, дефекти НИКАКВИ при навъртени поне 60-70000км градско, разход лятото до 7 в града, зимата е под 8, извънградско 5-5,5 при скорост 100-140, вече е някъде към 170000км, освен накладки, масло и филтри, съм сменил 2 шарнира и 1 накрайник за общо под 100лв!!! това е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

Още са новички за дефекти въпреки, че са смазани от каране няма чупене освен дреболии по ходовата част. Аз карам сивик VTEC 6 генерация от 3 месеца минал съм 1000км. и за сега съм много доволен сменил съм само двата тампона на задните носачи 90лв двата немски - друго няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

..., дефекти НИКАКВИ при навъртени поне 60-70000км градско, разход лятото до 7 в града, зимата е под 8, извънградско 5-5,5 при скорост 100-140,...., освен накладки, масло и филтри, съм сменил 2 шарнира и 1 накрайник за общо под 100лв!!! това е :angry:

Ши зимам на жената, ясна работата ! :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...