Jump to content
THE VIRUS

Проблем с паленето

Recommended Posts

някои може ли да помогне тази сутрин като тругвах за работа си запаи без проблем стигнах до офиса изгасихя за малко след това се опитах пак да запаля и вурти без никви признаци че ще запали след 4 часа пак опитах и си запали без проблем накрая тругнах да си хода и запали много гадно пурво на много ниски обороти трепереше цялата и бавно си ги вдигаше на 1000 става дума на сивик 5 генерация 1.3 мотора онази вечер когато бяха даждовете минах през един гиол с голяма скорост но на мен ли4но не ми се вярва след ден и нещо да дава чак проблем ако е от това или греша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен точно това е станало.Вчера го имах същият проблем! не ще да пали после(като исъхне) пали, после пак и накрая виках да ме дърпат.Днес като виждах гьол и минавах все едно карам комбайна :)

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен точно това е станало.Вчера го имах същият проблем! не ще да пали после(като исъхне) пали, после пак и накрая виках да ме дърпат.Днес като виждах гьол и минавах все едно карам комбайна :)

ахам но при мен след гиола нямаше ядове варвеше си и си работеше нормално това ми се появи след ден два някаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и нормално ли е този мотор дами дава градско по задрустванията сутрин и ве4ер 12/100 разход

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле ако си от плд...мога да хварля едно око....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да помогне тази сутрин като тругвах за работа си запаи без проблем стигнах до офиса изгасихя за малко след това се опитах пак да запаля и вурти без никви признаци че ще запали след 4 часа пак опитах и си запали без проблем накрая тругнах да си хода и запали много гадно пурво на много ниски обороти трепереше цялата и бавно си ги вдигаше на 1000 става дума на сивик 5 генерация 1.3 мотора онази вечер когато бяха даждовете минах през един гиол с голяма скорост но на мен ли4но не ми се вярва след ден и нещо да дава чак проблем ако е от това или греша :)

Колега виж си свещите....аз имам скъсана гумичка на клапан и ми сълзи масълце върху едната свещ (поомоазана е) също така и пукната на едно място ...тамм....дави се от време на време заради нея като трагвам.....и същия синдром като при теб.....някои път неска да запали!Мисля си едни неща еи тука.......незнам дали има такива филми обаче......когато го загасиш ,при запалване да се падне този целиндър чиито развалена свещ поткарва първи.....тоест няма добра иска и неиска да запали :) по компетентините колеги няма да е лощо да се включат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми свещите уж сами ново но щеги вида утре мисля си има ли начин да е влезнала вода примерно някаде макар 4е то като се замисля би триабвало да се исуши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми свещите уж сами ново но щеги вида утре мисля си има ли начин да е влезнала вода примерно някаде макар 4е то като се замисля би триабвало да се исуши

Ммм.....НЕ,там вода няма как да влезе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи провери дали не евлезнала вода в делкото, избърши капачката на делкото от вътре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушай N_D, при конденз под капачката симптомите са твоите.

Смени я !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,глеи са в това време не е лошо да погледнеш дали някъде не ти се мокри кабелния сноп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте,и аз имам подобен проблем с паленето,става въпрос за сивик д16з6 1992г. ,пусках дори и тема но не намерих решение на проблема,също мисля д апробвам с нови свещи,иначе колата върти,върти но не пали,с теглено пали сравнително трудно,и в началото работи на 100 оборота и все едно на 3 цилиндъра,като поработи се оправя,карам,карам като се прибера ,гася,след час пак пробвах запали,но на др сутрин отново не запали,така няколко пъти,моля помагайте,идея си нямам какво може да е,един колега ми каза че може да е от бензинова помпа и д ане стига бензин до свещите,махах ги бяха мокри..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменете си дистрибуторните капачки, ако не сте го направили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...