Jump to content
PazzO

Съвет за Сивик 6 генерация купе .

Recommended Posts

Здравейте маняци, за 3 месеца смених 2 хонди, 1во EG4,сега карам EK3 доволен сам много от разхода, обаче сам висок и неми е много удобна на дължина седалката,EG4-то ми беше супер, та сега сам си харесал 6та генерация 125 луди коня :lol: , и ма интересува дали ще имам същия проблем като при ЕК3ката, и как са от към части, и нещо ако може еда ми споменете, за този двигател като варвени, предавки къса ли е 2рата :P, ходова част, разход и всисчко свързано с модела , благодаря ви предварително, неискам да напускам team-a ;))))), бях карал една канадска черна ето е в дружба колата и ми са стори че като чукнах гаста и трагна здраво да се наема, мисля че туй купе, двигателя здраво го дърпа

Редактирано от PazzO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз съм 186см и си се побирам перфектно, то сигурно си над 2 метра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.90 сам колега, ЕГ-то качили зъб два отиваше още назад седалката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей,карам такава кола от близо година и съм много доволен. удобна е макар че седалките са малко гадни. аз лично ги смених с такива от 5-а ген. и сега съм супер. при положение че съм висок 186 см и тежа 140 кила и колата ми е перфектна за каране едва ли и ти ще имаш проблеми. консумативите и са евтини като изключим задните лагери,които варвят с главината и са по 280 лева . предни накладки -50лв. цялостно обслужване на мотора е 200лв. Всички части по двигателя са наполовина по евтини в сравнение с В серията,а двигателя си носи купето много добре. разхода му е около 9-10/100 градско и 7/100 извънградскотова е от мен :lol: поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм благодаря много :lol:, незнам може и седалките да м иса проблема, като прибирах сивика от ямбол 5така него усетих пътя а пък с тази ако тръгна на път, ще ми се отели вола

Редактирано от PazzO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...