Jump to content
Guest ADH-Honda

Ехаa ! СУПЕР !!!

Recommended Posts

Guest deliveryman

az go imam spisanieto,no ostanax s vpe4atlenieto 4e novite neshto ne im haresvat na bai rusnaci s iklu4enie na Type-R...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

az go imam spisanieto,no ostanax s vpe4atlenieto 4e novite neshto ne im haresvat na bai rusnaci s iklu4enie na Type-R...

То и на мен не ми харесват, честно да си призная. Сега, откакто съм собственик на Хонда, се заинтересувах от историята на марката, и ми се вдигна мнението за нея. Но иначе, като гледам новия Сивик, на нищо не прилича, мелез между VAN u SUV с лост на таблото като при баничарките, щото ако е на пода трябва да е дълъг като на рейсовете старите чавдари.Хироюки Ито горкичкия човечец си го признава, менажерите ги правят колите вече :(Иначе, ако от него зависи, виж пред коя кола се е спрял ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

zal mi e za Ito San.....no mislq 4e ima svetlina v tunela...pone kato gledam noviq Accord diesel kak ma4ka vsi4ko v negoviq klas,Civic-a e greshka spored men i oshte s sledvashtiq model shte vlezat v relsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Днес видях новия Сивик Тайп Р, но с фейслифта. Малиии как ми идеше да хукна да го гона. Барем ми се върже на някой светофар за гонка :bg: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Kvo ne mu haresvate? bati iakata mashina e! Viarno che e malko visochak ama kvo ot tova i skorostnia lost e super udoben! Kato ti e blizo do volana i e s kas hod e goliam kef! A ako e na poda verno shte e kato slonski hui! Ako znaete kak si padam po takiva greshki!!!! Extra shte mi pasne! Ne sam karal takav ama mislia, che honda ne bi se izlojil s udobstvoto kato karash kolite im! Do momenta ne sam karal marka Honda koiato da ne me izkefi! Ako niakoi e karal Type-R neka spodeli!S radost shte go izslushame(prochetem) pone az!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

<...> slonski hui! Ako znaete kak si padam <...> Extra shte mi pasne!

Какво ли да си помисли човек, като чете такива неща... :bg::(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

<...> slonski hui! Ako znaete kak si padam <...> Extra shte mi pasne!

Какво ли да си помисли човек, като чете такива неща... :o:blink::rolleyes:
XAXAAAA ти го закопа човека :)))) Мина ми всякакво желание да се 'заяждам' с него :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

<...> slonski hui! Ako znaete kak si padam <...> Extra shte mi pasne!

Какво ли да си помисли човек, като чете такива неща... :bg::(:(
:D 4oweka e iskal da kaje 4e kolkoto i IZWRATEN na dizain da e nowiq (we4e NE koi znae kolko NOW model, no wse pak :D ) CIVIC TYPE R - toi mu hareswa i bi se ponesal w takowa takse :P PONE Az taka go razbrah :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Абе то го има "Нашето гардже най-хубаво", разбирам те и теб, заклетия фен на Хонда, ама не съм само аз на това мнение! За тези пари може да се намери много по-добра кола, която ще ми пасва на характера. Сега не сме длъжни да се кланяме на всяко 'творение' на маркетинга на Хонда, нали така?Те още от 6тата генерация го развалиха Сивика, какви са тези Макферсони, бррр!P.S. Що мина на Методиевица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

кви макферсони те гонят па тебе бре на 6-та генерация :bg:това окачване се ползва чак при 7-ма :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

to da beshe samo civic-a razvalen...ami kakwo da kajem za prelude ? ianceh shto se otnasai do Accord-a novite mnogo me kefiat !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе че не трябва да се кланим не трябва.Но и аз така си мислех преди половин година закво на мене най-старата и най-очуканата хонда да ми възложат.И така гледах я гледах я и зе нещо да ми харесва,пак се породи в мене желанието да я оправя,та и идеи ми влезнаха , пък на всичкото отгоре взех и да ги реализирам :( Затова твърдя че във всеки модел на Хонда има нещо лично и типично само за него си.Примерно като погледнеш предницата на сивик 5г и ти става кеф,ама като и видиш дупето и започваш да се цупиш,но като помислиш още малко и разбираш че това е кола,предналежаща към тези коли които така да се каже те изненадват на пътя и я гледаш мижава,така е и по принцип със старите модели на сивика са такива,гледаш я 3г и си викаш бахти бракмата,ама като те драпне на стартаи ви викаш ебах мамаму.Та Тайпера според мене е вече изцяло ново поколение сивик,имайки в предвид изцяло.Като видиш Тайп Р на пътя и си викаш ей тва е колата,тя просто мачка на пътя,а не се смее като те очуди,тя те мачка със всички коне които има и с цялата си мощ.Тва е , изисква се време според мене за да обикнеш една кола :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

to da beshe samo civic-a razvalen...ami kakwo da kajem za prelude ? ianceh shto se otnasai do Accord-a novite mnogo me kefiat !

И мен много ме кефи новият Акорд, тук пред офиса спира един, и всеки ден плакна очи. Ако го няма, пък име едно купе bmw3Като остарея, нищо чудно един такъв акорд, с новия супер-дизел, да ми пасне на характера. Ако не са ги забранили дизелите вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Абе то го има "Нашето гардже най-хубаво", разбирам те и теб, заклетия фен на Хонда, ама не съм само аз на това мнение! За тези пари може да се намери много по-добра кола, която ще ми пасва на характера. Сега не сме длъжни да се кланяме на всяко 'творение' на маркетинга на Хонда, нали така?

Те още от 6тата генерация го развалиха Сивика, какви са тези Макферсони, бррр!

 

P.S. Що мина на Методиевица?

Tova za men li se otnasq6e 4e NErazbrah ?! :(:(

 

PS: prednoto oka4ane na 7-ata generaciq CIVIC e tip McFerson. Ot edna strana mnogo hora smqtat 4e HONDA s tozi hod sa naprawili kra4ka nazad - 4e sa izostawili "dwoinata klu4ica" s McFerson e lo6o ne6o. Ot druga strana - 4el sam po razni USA-ski forumi na HONDA, raznite "owner"-i na CIVIC Si 7-a gen (Sewero Amerikanskiq ekwiwalent na EWRO CIVIC TYPE R-a) - kazwat 4e tozi CIVIC, wapreki 4e we4e e s McFerson oka4wane otpred - uprawlenieto na tazi kola sprqmo po-starite modeli (5-a i 6-a gen.) e mnogo po-lesno i priqtno ! Kazwat 4e use6aneto da se uprawlqwa tazi kola (CIVIC 7-a gen.) e mnogo po-priqtno i lesno. Zatowa spomaga mojebi i fakta 4e CIVIC 7-a gen. e s EPS (Electronic Power Steering), no fakta si e fakt ! Kolkoto i da gi plueme nowite HONDI i nowite

koli kato cqlo 4e sa bili neka4estweni, po-slabi i s lo6i materiali srawneni s po-starite - nowata generaciq si e nowa generaciq :D Nemoje da se "tap4e" na edno mesto. Towa sa nowi tehnologii, nowi razbiraniq, now na4in na jiwot ako 6tete go nare4ete. Balgarina e swiknal da kazwa 4e 6tom NEmoje da si go pozwolo "towa nowoto" - zna4i to e lo6o ili kazano nakratko - onq laf za "kiseloto grozde" :P Towa 4e sega izglejdat izwrateni - mojebi sled 5 godini nqma da ni izglejdat izwrateni. Prosto wse o6e ne sme swiknali s tqh. Za6oto - kato se zamislq, koi znae pak kogato e bil izleznal prez 1991-a godina CIVIC 5-a gen., koito w dne6no wreme ni se struwa gotina kola sas sawremenen dizain (a we4e si e STARAAAAA :D ) - koi znae pak prez 1991-a kakwo "izwanzemno" i stranno po forma e izglejdalo. Taka 4e - wsi4ko s wremeto si kakto kaza "Naughty" :D Nee lo6 nowiq CIVIC - neka imam wazmojnost da imam takaw, pak neka mi e zle :P:P

 

Ta - wsi4ko e wapros na wkus. Na edin nowiq stil na CIVIC-a e OTWRAT - prili4a na Miniwan i t.n. (donqkade i Az ne go hareswam), za drugo tozi now dizain e PREKRASEN ! kakwo da wi kaja - wapros na wkus. Kakto i STASS kazwa:

razvalen...ami kakwo da kajem za prelude

E, men primerno posledniq mdoel - PRELUDE 5-a gen me kefi ! Moje i da NQMA tezi dinami4ni formi na po-stariq model (PRELUDE 4-a gen) no toi si e hubaw po swoemo ! Waob6e, ZA MEN LI4NO - wsqka edna HONDA si ima swoi sobstwen 4ar i ne6o unikalno hubawo samo za neq si ! Nezawisimo koi model, s koq da e generaciq - wseki edin si ima po ne6o unikalno koeto, NEPOWTORIMO w nikoi drug model i generaciq ! Primerno za CIVIC 7-a gen. i po-specialno TYPE-R-a - za dizaina na tazi kola - otpred NE MI hareswa s tezi okokoleni farowe ! Ne samo zaradi golemite okokoleni farowe - prosto samata prednica ne6o ne me kefi ! No pak za zadnicata - moga da kaja 4e e PREKRASNA - stopowete, bronqta, stakloto kak sa oformeni - mnogo dinami4no i harmoni4no izglejda !!! MNOGO GOTINA ZADNICA ! Kakto pak - CIVIC 6-a generaciq s tezi golemi farowe (srawnena s 5-a gen) - Az li4no sam WLUBEN w towa kak izglejda prednicata i nai-we4e tezi golemi farowe na CIVIC 6-a gen. ! towa e edna ot nai-gotinite 4erti na tozi model za men li4no ! taka 4e - waw wseki edin model si ima po ne6o "4arowno". Pak i - wseki 4owek si ima sobstwen wkus, taka 4e - za edin 54 000lv za CIVIC TYPE R sa mnogo i bi si wzelu durgo ne6o, drugi ne mislqt taka i t.n. :P

 

Otnosno towa za6o NEpi6a na kirilica - ami po prostata pri4ina 4e NQMAM (we4e) takawa :bg:;) Sorry - i na men mi e tapo i NEudobno da pi6a na LAT., ama... Ako VICTOR re6i da ka4i KREDOR-a 6te e drugo ne6o;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Така...АДХ мисля, че не си прав! За 1-ви път когато видях Сивик 5-та ген (92-93 година) останах силно впечатлен от дизайна на тази кола. Струваше ми се супер красива и готина, изпреварила времето си. Просто все едно е от друг свят. Така и за 6-тата ген. Докато при 7-ма ген ми идеше да си изкарам червата! Деба тия англичани са я напраили да прилицха на Форд Фикус отпред! Дигнали са я високо като микробус. Като цяло е много по-висока от другите европейски автомобили, а Хонда като цяло са по-ниски. Абе дизайна се едно някой 5-токласник я е правил в час по трудово. Вътре също е прекалено проста и семпла. Ефина кола! Пласмасата преобладава! Тайп-Р е малко по-така, но и той продължава да е същото лайно, но със сменени бронии, грагове и седалки.Преди 100 коня на литър и 8000 оброта ги правиха заводски, а сега Тайп-Р. Можеби малко хора знаят, но Тайп-Р Сивик 6-та ген е 185коня от 1,6. Почнаха да прават някви смешни мотори. Увеличиха кубатурата и намалиха оборотите. Станаха като другите коли. Остава да махнат и двойната ключица. Гледам и печки зеха да прават. Витека сигурно и него ще го премахнат че и той оскъпява малко или много...Тогава кажи му що да си купа Хонда, а не Опел примерно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Така...АДХ мисля, че не си прав! За 1-ви път когато видях Сивик 5-та ген (92-93 година) останах силно впечатлен от дизайна на тази кола. Струваше ми се супер красива и готина, изпреварила времето си. Просто все едно е от друг свят. Така и за 6-тата ген. Докато при 7-ма ген ми идеше да си изкарам червата! Деба тия англичани са я напраили да прилицха на Форд Фикус отпред! Дигнали са я високо като микробус. Като цяло е много по-висока от другите европейски автомобили, а Хонда като цяло са по-ниски. Абе дизайна се едно някой 5-токласник я е правил в час по трудово. Вътре също е прекалено проста и семпла. Ефина кола! Пласмасата преобладава! Тайп-Р е малко по-така, но и той продължава да е същото лайно, но със сменени бронии, грагове и седалки.Преди 100 коня на литър и 8000 оброта ги правиха заводски, а сега Тайп-Р. Можеби малко хора знаят, но Тайп-Р Сивик 6-та ген е 185коня от 1,6. Почнаха да прават някви смешни мотори. Увеличиха кубатурата и намалиха оборотите. Станаха като другите коли. Остава да махнат и двойната ключица. Гледам и печки зеха да прават. Витека сигурно и него ще го премахнат че и той оскъпява малко или много...Тогава кажи му що да си купа Хонда, а не Опел примерно?

Abe....donqkade si praw za sajalenie otnosno dizaina na CIVIC 7-a gen :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Abe deistvitelno disaina na Type R i na novite Civici ne e izmislen do kraia i to glavno v prednata chast,ili inache otzad e trepach,ne moje da go otrechete.Za mene perfektnia civic koito mi e napravil nai goliama i hubavo vpechetlenie civic 6g,vseki pat kato go vida i se spiram da go sazarcavam.No pomislete si kola s prednicata na civic 6g i type r-a ??? :D:D;) Ili inache mene sashto mnogo me drazni tazi influencia na anglichanite , no niama kakvo da se pravi hora.V nashite vremena da nalojish svoi stil na disign e mnogo trudno,Honda smiatam che ospiaha da se nalojat v mnogo chasti na pazara na tema disign,no sa dlajni i da se prisposobiavat kam kapriznata evropeiska auditoria i potrebiteli.A za civic 5g,tova e moje bi nai golemia skok na tema disign vatreshen i vanshen v istoriata na Honda,sravnete s 3g i 4g ;) Utre shte si pogovorim,oshte :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf
Отговорено (Редактирано)

Според мен по-як вътрешен интериор за Сивик от на Сивик 6-та ген никога до сега не е имало!!! Както е тръгнало не знам дали и ше има!

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...