Jump to content
didotooo

прелюд внос?!?

Recommended Posts

Здравейте! Направо напоследък съм болен по прелюд и съм решил да си взема такава,но искам да е от вънка....знаете ли как стоят нещата с мита и акцизи и колко ще ми излезе реално колата...става въпрос за прелюд 94-95 година там някъде...за предпочитане е да е ударена леко(цената е по-ниска :) а пък и се занимавам с това и няма да ми е проблем да си я оправя)можете ли да ме насочите към някоя държава от където е по-изгодно?Благодаря и дано стана един от вас скоро ;)

Редактирано от didotooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Направо напоследък съм болен по прелюд и съм решил да си взема такава,но искам да е от вънка....знаете ли как стоят нещата с мита и акцизи и колко ще ми излезе реално колата...става въпрос за прелюд 94-95 година там някъде...можете ли да ме насочите към някоя държава от където е по-изгодно?Благодаря и дано стана един от вас скоро :)

Добре е да кажеш към какво си се насочил - споменаваш мита и акцизи...Кажи с кой мотор си набелязъл ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има един сайт, където ггледах швейцарски прелюди и бяха адски запазени,ама не се сещам как беше...В някоя скорошна тема го имаше... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...