Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Съжалявам момчета ама тая седмица ще пропусна,защото имам конкурс пък и без това трябва да си оправям багажа че ще пътувам за Пловдив.Но за другата седмица ме бройте...Освен ако нямаме с ObiChLiFk0 участие в турнира на зала "Черно Море"

Няма да имаме мач в залата брат ми :) часа на Дидко е за Събота :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да пиша на "Пежа-та",за 4.04.09 от 14:30 в Младост 6+1 така ли !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часът е 16:30 ако не се лъжа ;) Бербатов да се появи да каже :D кво ми се крие като е контузен :):D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моя грешка в 16:30 е.Ей сега пускам тема в "Пежо".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такаа :) машала :) Айде да ги метнем пак :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е пусната в тяхния форум,чакам отговор :cool:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :) състава е същия :) като предната седмица предполагам :cool: и Дано тоя път звездата на отбора има ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега оставете другата неделя,тази неделя наближава,е вярно няма да играем на трева ама,кога станахме толкова големи и капризни!?Ето и списъка до момента за тази неделя:1. kras3n2. ZERO3. ObiChLiFk04. White`DeviL5. Малък BOSS HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах аз и Пежо и Хонда имам :lol:за кого ще играя :thumbs1: май ще гледам.. Пишете ме и мен за тази Неделя.... само кажете къде точно в Левски щот до СБА има 2 игрища пред Б 15 и зад Б 15 :lol: Ииии да видя с какво ще дойда че съм в Бокса..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така,игрището е ново,и се надявам,че ще е свободно.Ако ли не има още 2 игрища хубави по-нагоре,но ако е заето се местим на бързо на горното и готово.Игрището се намира между илица Мир и Добровник.Пада се малко под училище "Черноризец Храбър",бившото "Жечка Карамфилова".Улицата точно на игрището се пада "Улица Петър Райчев Блок 3 точно пред вход "В".Те са наредени блоковете така 4-ти 3-ти 2-ри 1-ви и успореден на тях е 36-ти.До тях има студентско общежитие голямо (само едно е),да не се объркате с многото високи до Б15.Ако има още въпроси питайте,мисля,че го обясних по-всякакъв начин :thumbs1:1. kras3n2. ZERO3. ObiChLiFk04. White`DeviL5. Малък BOSS HOGG6. vtechrv

Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. ZERO3. ObiChLiFk04. White`DeviL5. Малък BOSS HOGG6. vtechrv7.Най-ГОЛЕМИЯТ(Моля станете на крака) GolF-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не един а 2 момчета мога да взема ... @kras3n да не вземам никой така ли ? и е добре Жорката, ти или някои да вземе да ми прати ЛС с номера на мобилния си апарат, че нали ще съм сам и ако не го намеря отиде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

вземай там да направиме едно мачле като хората и пишете дали дидо и онзи дългия ще дойдат.моя е 0896 123487

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Май и аз няма да мога да се ориентирам къде е това игрище :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше го намерим бе :rolleyes: слагайте изгревките и да ва уча как са рита топка :rolleyes: Ам топка имаме ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Абе то така ама май най-добре да си направим срещичка някъде, с който знае точно къде е и да не се лутаме после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емм що не се чакаме пред Жечка Каранфилова (училището) ? Старата Дискотека Екстази където беше едно време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Предлага ОМВ Седмичните където правим :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложение,срещаме се в 12 без 15 на ОМВ (където сме на седмичните),и от там правим една малка колонка и ви водя :worthy:.Има ли съгласни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм без превоз за сега така че ще ми е по удобно да дойда направи на стадиончето а и незнам къде се събирате т.к. съм нов :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още се чудя на кое игрище от 2-те да ви заведа на по-малкото или на по-голямото.Айде който ще взема хора да ги включи в списъка,за да видим колко човека сме и да знам каде да ви водя :worthy:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще взема още едно Манекенче с мен да ви учим на футбол :):worthy::) Само ми кажете на кое ОМВ се събирате или на кое игрище ще се ходи последно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така последно остава.Всички в 12 без 15 на ОМВ на околовръстното (Над затвора,където са седмичните срещи,за тези който не са идвали.)След като се саберем всички потегляме към по-голямото игрище разпределяме се и играеме.Това е последно за да няма лутане в търсене на игрището.По думите ви разбирам,че ще сме даже повече от 12 човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще взема дългата шпилка с мене :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да намина да позяпам-агитка да има все пак :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,агитка никога не отказваме.П.С. ДНЕСКА ВЕЧЕРТА часът се сменя с 1 час напреде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n 2. ZERO3. ObiChLiFk04. White`DeviL5. Малък BOSS HOGG6. vtechrv7.Най-ГОЛЕМИЯТ(Моля станете на крака) GolF-Assassin 8.Altus :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n 2. ZERO3. ObiChLiFk04. White`DeviL5. Малък BOSS HOGG6. vtechrv7.Най-ГОЛЕМИЯТ(Моля станете на крака) GolF-Assassin altus отпадазагрявате ли вече ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде в това "голямо игрище" да дойдем направо там, че ще ми е зор да дойда до Затвора без превоз или ше трябва да идваме с "голф бигачката - пенда" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега :) спирка Мир ако знаеш къде е :) е че като завиеш на ляво от светофара после веднага пак на ляво пускаш се надолу и за 1-вия блок срещу един хранителен магазин :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ли е голямото игрище? :P Ок ще се видим там в 12 ако не успея да дойда на ОМВ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз незнам ама поне така разбрах че за това игрище става дума :P макар че в МЕИ няма да е лошо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте следващия път да отидем да играем един Балет или Салса, че във футбула сме много сакати ;) ;) Ама съм сигурен, че ще бъдем страшен "Балет Хонда" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който може да качи снимките да прати един е-майл,да му ги пратя,а клипчето е това ама пак няма да стане така сигурно...,някой да удари едно рамо ;)http://vbox7.com/play:d4b34fea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на оператора за клипчетата и снимките :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...