Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

1.kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO 5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGGП.П. Незнам дали сте се досетили ;) Ама другата седмица и месечна има ...

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8.told0Ей да не ме забравите и мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее поне 1 вратар ще имаме ;)

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее поне 1 вратар ще имаме ;)

Вземи пак брат си,за да имаме 2ма вратари.С хубави вратари става хубав мач.П.С.8 записани за няма и 10 часа ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

1.kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. told09. HORACIO10. Брата на ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. told09. HORACIOБрата на ObiChLiFk0 Няма да е във Варна :cool: тогава ;) така че още 3-ма остават ;) събираме се играем :) Прибираме се къпем се :) и после на месечната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. told09. HORACIO10. Z-RoОще 2ма и списъка приключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0 не забравяй 4е в неделя имаме мач в залата от 14:00 срещу Абсолют и не се знае дали ще отидем на месечната. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. told09. HORACIO10. Z-Ro11.ТодорИ аз съм на линия! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се извинявам за ОФФ ТОПИКА ! told0 :D Ами тя схемата е гортова бе :D Младост , Зала , Месечна и кафе с количка :D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно.Още един човек и сме готови.ObiChLiFk0 еми то хубаво...ама трябва да видя дали ще ме спонсорира фирмата в края на месеца. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,извинявайте ама сега погледнах сайта на турнира в който участвам и видях че единият ми мач с другият отбор е от 12:00 в неделя и няма да мога да дойда.Още веднъж съжалявам1. kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. HORACIO9. Z-Ro10.Тодор

Редактирано от told0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй Толдо голяма си мастия ;) ахахаха А 01.03 е Неделя така че Фирмата ще те спонсорира или на 28 или на 02.02 което е по вероятно :D Та още двама :D ама да са 2-ма сериозни да не стане като миналата седмица ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте какво прочетох в gong.bg, направо нямам думи :huh:

Boss Hogg се подготвя самостоятелно краи морето. Това стана ясно след като папараци издебнаха централния нападател на отбора на Хонда в Св.Св.Константин и Елена. Boss-а е тренирал упражнения за издръжливост, пряк свободни удари и удари с глава заедно с двама от помощник-треньорите на отбора. Както е известно таранът отбеляза невероятни голове в последния кръг от първенството, с което предизвика вниманието на редица европейски грандове. Мениджърът на червените дяволи Сър Алекс Фъргюсън се изказа ласкаво за 28-годишния футболист и разкри че ще направи всичко възможно да го привлече в редиците си през лятото. ''Тази ,,апетитна хапка'' за много отбори ще стои чудесно до Димитър, а фактът, че двамата са от една народност и имат перфектно разбирателство на терена за националния отбор на България говори достатъчно'' - бяха точните думи на захласнатия специалист. Междувременно стана ясно, че Zero ще подсили испанския Атлетико Мадрид от следващия сезон. Опитният нападател ще защитава червено-бялата фланелка под наем за 1 година с опция за закупуване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешна информация, няма как да защитавам нечия фланелка която дори и леко червенее :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййййййййй хванахте мее :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешна информация, няма как да защитавам нечия фланелка която дори и леко червенее :D

Ахахах :D Само така Жоре :D Отиваме в Левски с тебе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0 ZERO стига сте се излагали с тия шопските отбори е.Те само излагат страната ни :P Вместо да се гордеете с наще моряци вие се излагате с тес говеда :P Ultra Черно Море 1913 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. HORACIO9. Z-Ro10.Тодор Хайде момчета още 2-ма :P Няма ли футболисти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. HORACIO9. Z-Ro10.Тодор 11. Колегата на told0 и ObiChLiFk0Хайдееее още 1 човек за да завършим списъка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0 и Дидко ли си извикал е ???

Редактирано от told0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е снощи ми се обади и пита дали има място :( казах му че има и каза че ще дойде :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. White`DeviL3. ObiChLiFk04. ZERO5. Altus6. BOSS`HOGG7. Брата на BOSS`HOGG8. HORACIO9. Z-Ro10.Тодор11. Колегата на told0 и ObiChLiFk0Това е списъка на сигурните за неделя 01.03.09г. от 11:00ч. до 12:30ч.Още един човек и списъка приключва.Краен срок за записване събота 28.02.09г. 18:00ч.Ако не се намери последния човек ще се вика някой познат,по избор който иска да вземе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро сигурно ще може да вземе някой :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето е супер ще стане мач :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ще се записва,сега е момента.Трябва ни един човек само и списъка приключва.Времето е супер,часът също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часът за записвания приключи.Въпросът сега е кой ще може да вземе още един човек,за да се запълни бройката.Пишете,за да не стане като предния път да играем 5 срещу 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZERO нали предния път викаше че можеше да вземеш някой :) за Утре ще можеш ли или аз да търся ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерете вие, аз не мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ще взема Айде край на записванията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам но потърсете някой друг намоето място. снощи стъпах накриво ама уж бях добре, а сега ставах да пикая и въобще не мога да си стъпя на крака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Ще трябва ли да търсим още хора или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА търсете някой на моето място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета изникна ми нещо важно което не мога да пренебрегна и за това няма да присъствам и аз.Съжалявам че ви предавам,но по някой път не зависи пряко от нас :D и да разказвате после

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много гадно се получи в последния момент.Някой да вземе още 2ма.

ObiChLiFk0,ще вземе 1 на празното място.

Някой друг да вземе 2ма на мястото на Golf-Assassin и ZERO.

И забравих да кажа.Който има топка да взема,че мойта всеки момент,ще се спука.

Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Мисля че Golf-Assassin не беше записан в списъка така че ще ни трябва само още един, и топка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си.Golf-Assassin,не беше записан.Трябва ни още 1 човек някой да вземе и една топка.

Гледайте да сте там 11 без 15.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой ще вземе ли човек ?!?!?!?!?!??!?!?!?!???! :D Аз вече немога късно ми казахте ...

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...