Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Следващия мач,всеки да ми носи подараци.Не ме интересува ;).Отивам в 7:30,пред мене 30 човека.Викам си ок...Чакам половин час за да отворят,след това чакам още 1 час за да дойде моя ред,и най-накрая "УСПЯХ",да запиша час.Е след това няма да казвам,че ми тракаха зъбите от студ,и неможех 20 мин. да се стопля,ама айде :offtopic:.На 26.04.09г. неделя от 11:00 до 12:30часа в квартал Младост (на така добре познатото място ;))П.С.Подараците всеки по-отделно,опаковани (Не се бутайте,моля по-един ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk0А срещу друг форум ли ще цъкаме :offtopic: И относно подаръците ... незнам за тебе какво трябва амааа Хора имате 3 седмици до РД-то ми ;) я да вземете да ми подарите една баба Хонда ;) хахахахахах ( ОФФФФФФ ТОПИИИИИК )Аааа и съвпадало със Месечната ;) ехххх хубав подарък ще да е ;) хахахахаххах Мечтиии ;)

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай дай и аз съм тука в списъка :lol: като гледам вече сме 3-ма :lol: ако не стигат хора има тука две мадами и те проявяват желание за футбол, може и да има какво да покажат :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ги мадамите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам по редовните,който играеме,да пиша ли на "Пежаците",или ще играеме помежду си ?П.С.Вземи ги пък,ако не станат за футбол за друго могат да станат (за по бира :lol: :lol:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси Пежаците са слаби а иии до колкото разбрах предния път е било доста скучно поне Дидко така каза имало и някви гъзарчета от тях ... :lol: Ако можеш други да намериш ще е супер ако ли не ще играем по между си :lol: В смисъл до четвъртък ако намериш друг форум :dry: играем си отбора дето сформирахме 1-вия мач срещу Пежо ако не :) играем си помежду че бате ви ГОНЗО :) вече много му се играе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам още мнения по въпроса "Пежо".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чакаме мнение на Капитана :lol: и на Бамбуков :lol:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk02. kras3n 3. ZEROКрасене браво, аз отидох към 10 и нямаше никакви свободни часове. А иначе пежата по едно врене ни поведоха...Ако искате пробвайте с друг форум, примерно с голфчетата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви голфове ще изкоренят и без това окипазеното игрище,те тия не ритат ами орът да е.а тяхната семка земеделска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нещо с "голфовете",не искам,че ми се струва,че на бой ще утиде работата.Давайте предложения,има време близо 2 седмици.И трябва отбора да сформираме.5+1 ще играеме, и може 1 резерва,че ако са повече става кофти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро защо пишеш с такъв определителен член да не би да имаш ангажимент за тогава ? Мен ми се играе и тази неделя + това е Велик ден и смятам, че ще можем да се съберем по обяд малко да потичаме на асфалт ? Относно пежаците не мисля, че са слаби...накрая ги победихме и ни повеждаха и въобще много нерви изхабих в този мач лично аз защото не исхах да губим в никакъв случай...вярно, че не бяхме в състава пълен но като бяхме фул не бяхме с брутално превъзходство, освен това повечето от тях са коректни момчета ... това е моето мнение...ако няма навити за тази неделя някой ако иска може една виенска да спретнем двамата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия съм споко:) И аз съм за пежата, пък и гледам са се надъхали за следващият път.Предлагам това записване да е за тази неделя на асфалта, а другата седмица да се записваме за тревата,а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно така,записванията са за тази седмица.А на тревното в Младост записванията са другата седмица срещу "Пежо",ако са съгласни(след малко ще ги питам).Тази неделя,само кажете час,и място.1. kras3n2. ZERO3. Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз предлагам да се съберем тази неделя да играем сами, аз ще взема няколко човека и ще дойдем да играем и после ще отидем да пием по нещо примерно долу на морето на Рапонги имаше хубаво барче :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се записах за тази неделя,ама няма да мога да дойда.Дядото от село има рожден ден пък и е празник и без това и някакси е тъпо да не отида.Съжелявам много.За другата неделя ще бием ли "пежо" или ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ясно че ще ги бием стига да са навити да играят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежо отпадат,точно товага имали работа.Търси се нов форум за противници :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази неделя сега колко човека сме последно и в колко часа ще играем и къде ? Жоро казвай ти най-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи утре - неделя да речем в 13.00 часа на игрището до затвора( в леwски бяха кофти игрищата).пишете който ще идва да знаем колко човека ще сме1. ZERO2. Boss`Hogg

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Boss`Hogg 3. Аз :cool: Красен за другате неделя дай да земим форум Rozali :cool: ама да напрайм друг футбол с тях :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Boss`Hogg3. Аз4.И аз5.Candy Blue 6. още едно момче с Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Boss`Hogg3. Аз4.И аз5.Candy Blue6. още едно момче с Хонда7.още 2 момчета с нас 8.

Редактирано от Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

1. ZERO2. Boss`Hogg3. Аз4. И аз5. Candy Blue6. още едно момче с Хонда7. още 2 момчета с нас8. 9. White`DeviL (може и аз да дойда но не е 100% сигурно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво стана с противниците за другата седмица ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я ела утре да играеш

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежо отпадат,точно товага имали работа.Търси се нов форум за противници :huh:

по добре им дай някакъв срок - примерно до вторник да си съберат отбора, да знаем със сигурност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христос Възкресе момчета... лека вечер и до утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро :P Христос Воскресе ;) Къде се намира това игрище до затвора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
айде вземете още няколко човека да сме по 6 или 7 в отбор и да прайм мача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Хайде звезди ;) палете колите за съжаление не можах да намеря никой да взема с мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха мини ме земи като искаш вече ме знаеш къде съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам аз нещо не мога да се ориентирам по снимката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Нали бяхте 3ма какво стана и си дай тела пак на ЛС че не го записах да ти цъкна като съм на спирката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ги мързи от слънцето ама може и да дойдат, само ако знам къде да им обясня да дойдат ??това зад стрелката горе Дапа ли е?

Редактирано от vtechrv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мениджърчето на отбора :rolleyes: стига е ходило по кафета с жени амиии да организира следващия мач :D кракът ми вече почти е с нормални размери :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох им срок до вторник да кажат дали ще играем срещу тях (Пежо),и утре като пишат ще ви кажа.Май ще се съберат :cool:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...