Jump to content
Guest niki22222222

neprekysnato sveti lampickata na vratata

Recommended Posts

Guest niki22222222

imam stranen problem s mojata Honda Accord - neprekysnato mi sveti lampichkata kojato po princip svetva kato e otvorena vratata, i syotvetno mi sveti i indikatora che mi e otvorena vratata. da znaete kak moga da otstranja tova? Pritesnjavam se che ako ne karam kolata dylgo vreme moje da mi iztosti akumulatora.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Провери прекъсвачите. Може да са се износили, да накъсяват някъде или да не правят маса! Обикновено от много затваряне-отваряне някои прекъсвачи, следящи вратите се износват и дават грешна информация. Опитай се да пробваш един по един всички прекъсвачи, поразмърдай ги и ако така не стане... отваряш ги и почваш да ги проверяваш. Ако не се лъжа, един потребител от форума ги е разглабял, но ме мързи да търся в коя тема четох.МНОГО се надявам да съм бил полезен!PEАCE!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niki22222222

Провери прекъсвачите. Може да са се износили, да накъсяват някъде или да не правят маса! Обикновено от много затваряне-отваряне някои прекъсвачи, следящи вратите се износват и дават грешна информация. Опитай се да пробваш един по един всички прекъсвачи, поразмърдай ги и ако така не стане... отваряш ги и почваш да ги проверяваш. Ако не се лъжа, един потребител от форума ги е разглабял, но ме мързи да търся в коя тема четох.МНОГО се надявам да съм бил полезен!PEАCE!

A kyde se namirat tezi prekysvachi?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nta

ами това са малките копченца, които вратите натискат докато се затварят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

Аз имам същия проблем и вече трета седмица не мога да го разреша и съм изключил плафона.(моята е сивик хечбек).Проверих си прекъсвачите,добре са.Явно има оголване на кабел някъде през праговете или там откъдето минава кабела и постояно веригата стои затворена,но просто нямам време да го оправя,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Моят пък свети само при форсирано включване от копчето на него...В неделя ще спретнем един импровизиран сервиз за вътрешно осветление като гледам. Това да са им проблемите на те коли :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dido_dimov

Би трябвало да са облечени в гума, отдолу се държат на винт. Погледни къде е допирало до вратата ... и дали изобщо допира.Варианта за оголената жичка ... като им гледам изолацията на мойта хубавица ... едва ли може някъде да се претрие. Може обаче да е станало нещо в самия плахон. Струва си да се обърне внимание.Надявам се да помогне инфото. Все пак като не е на живо е доста по-трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niki22222222

Аз имам същия проблем и вече трета седмица не мога да го разреша и съм изключил плафона.(моята е сивик хечбек).Проверих си прекъсвачите,добре са.Явно има оголване на кабел някъде през праговете или там откъдето минава кабела и постояно веригата стои затворена,но просто нямам време да го оправя,

kak stava tova izkljuchvane? az si mislja che njama da moga da go opravja no pone vyobste da ne sveti da mi habi akumulatora.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dido_dimov

Копчето на плафона ... изключено - включено ... и по средата включен при отваряне на врата. По-грубия вариант ... махаш му капачето и сваляш крушката ... незнам защо ама без крушка неиска да свети. :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

Можеш да пробваш с бушона - има специално за плафоните мисля, че е 10 ампера червен. Просто го извади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

Става бате,ама изчезва и часовника . :tease: А моя проблем се разреши също толкова мистериозно ,както се и появи.От само себе си.Не знам какво стана ама от два дена си гасне и си бачка без проблем.Може жегата да и се е отразила на любимата,каквато е черна. :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...