Jump to content
nakata_g

За ФОРМУЛА-1

Recommended Posts

Дайте мнения- някой ходил ли е; как се стига най-лесно (с кола); кои места са хубави и не най-скъпи разбира се!Моля за инфо и ако някои е ходил да покаже снимки :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли да ти е по лесно да отидеш до Истанбул!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо МЕРСИ, искам си Италия. Само там може да се разхождаш по пистата след състезанието ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Ф1 ще изкарат оферти за всяко състезание ;) Има избор измежду 3-4 на състезание ;) formula1.bg също вкарват някакви такива оферти :P погледни там 1-2 седмици преди всяко състезание :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да ида с ХОНДЕТО и затова търся информация за пътят до там, евентуално ферибот

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами шефа ми ходи на Монца миналата година с кола София Сърбия Хърватска Словения.През целия път кара на ГАЗ .Само дето в Словения 70Е е 6 месе4на винетка по евтина няма .Споикойно в Интернет можеш да си намериш някое кипро Хотелче за 20тина Евро.Другото нещо което е почти задължително е ГПС без него ще ти е трудно в Италия .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само там може да се разхождаш по пистата след състезанието :rolleyes:

Не е вярно. Разхождал съм се по пистата в Турция. Просто трябва да си близо до старт-финала. От там пускат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами шефа ми ходи на Монца миналата година с кола София Сърбия Хърватска Словения.През целия път кара на ГАЗ .Само дето в Словения 70Е е 6 месе4на винетка по евтина няма .Споикойно в Интернет можеш да си намериш някое кипро Хотелче за 20тина Евро.Другото нещо което е почти задължително е ГПС без него ще ти е трудно в Италия .

Мерси ето такава подобна информация ми трябваше. Ще се радвам ако още някой сподели други впечатления :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...