Jump to content
Martinez

Загубено дистанционно

Recommended Posts

Здравейте колеги и ЧНГ на всички.Имам следния проблем. По незнайно какъв начин съм си затрил дистанционното за Accord-a заедно с ключа. Това е оригиналното такова с фабричната аларма (клаксона на колата), което е свързано и централното на колата и отварянето на багажника. Добре, че имам резервен ключ. Въпроса ми към вас е следния. Дали да ходя да сменям ключалката и да слогам нова аларма или има начин тази да се спре и да се вземе ново дистанционно, като да кажем се сложи нов код?Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми зависи каква ти е алармата дали е с динамичен код....... ако е с динамичен код нямаш никакви проблеми да си смениш само кога...пък ако неможе според мен няма смисъл да я сменяш ...... може да си затрил ключът някаде из вас .... Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kokche Sep 14 2008, 12:21 PMPost #493НовакGroup: NewbiesPosts: 27Joined: 16-December 07Member No.: 5597Кара: Honda CivicАвтоаларми-ремонт и монтаж, автоключалки,ключове с чип,монтаж и продажба на ксенонови фарове, ремонт на ел. стъкла и централни заключвания , ,застраховки- граждански,каско към Бул Инс.Тел.0897897164,0889549329-Николай Бончев.Щом си от София - Винаги има Хонда фен налице!!!:) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...