Jump to content
Baspower

Продавам термо лента

Recommended Posts

Продавам термо изолационна лента за колектори,генераций и др. Ролката е с ширина 9 см и дължина 10 метра намира се в София и цената и е 35 лв за повече инфо и договорки на ЛС и 0885077999 за останалите градове с Еконт...

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а до колко градуса издържа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само тази бройка имам която ми остана.. До колко градуса издържа не знам но на Голф 3 ГТИ Турбо издържа без никакви проблеми лентата е малко по тънка от тази в top speed но е по широка намотава се като се застъпва през средата(двойно) и след продължително каране може да си сложиш раката на 1-2 см от колектора и излъчва съмвсем лека топлина няма го горещия полах и маранята при вдигане на капака :) Градуси предполагам с този Garret Т3 800-900 градуса би трябвало да развива :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е парче е продадено имаше едно 12 м и то е продаедно.. има още 2 по 10 метра ако някой иска да се обажа 0885077999. Лентата е много добра с дебелина 1 малко по тънка от тази в topspeed но за сметка на това е двойно по широка 10 см плете се като се застъпва през средата на 5 см и става двойна закрепва се посредством скоби или плетене на тънка тел на Х.. Сложете край на жегата в коша ви само сега на атрактивна цена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко продадено ! Поради големия интерес евентуално още 2 парчета в края на седицата ако все още има желаещи на ЛС :DМоля модераторите да не заключват темата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли още термолента?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е супер точен и термолентата е читава. Купувайте без да се притеснявате :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пристигна доставката има налични бройки ако някой иска или съм забравил да му пратя - на ЛС и 0885077999 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пристигна доставката има налични бройки ако някой иска или съм забравил да му пратя - на ЛС и 0885077999 :)

С какви размери са ролките който имаш в момента и цена им?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размерите са същите цента и тя 10см х 10метра х 1мм :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си ако се прегъне на 2 дали се навива по удобно че 10см не е малка ширина, особено когато има извивки. Също и ако можеш да кажеш от какъв материал е лентата ще е полезно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Ами някакви стъклени нишки са приятел не знам точно какви не съм пробвал да се прегъне лентата найстина такъв колектор като моя на снимката малко трудно се омотава с 10см широчина на ленатата но не е проблем да се разреже лентата посредата да стане 5 см кофтито е че почва да се разригва там но като започнеш да я плетеш и застъпваш краят който е отрязан няма проблеми :) Повечето колеги взеха за колектори 4-2-1 който е елементарен за плетене почти няма извивки ;) Но съм сигурен че и прегъната лентата пак става за плетене доста е мека и еластична...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става с прегъване и се омотава лесно. Тествано лично :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се оплаче от лентата..? В tuning.bg/forums потребитл с nickname MG завърта едни интриги.. Не знам не е останало за него ли.. ?! С друго нещо съм наранил чувствата му ли :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето как става, не е чак толкова трудно. на мен ми е за първи път, незнам дали съм се справил добре

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бомба е бе,ти направо си го направил все едно си го купил готово от GreeDy Exhaust! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се оплаче от лентата..? В tuning.bg/forums потребитл с nickname MG завърта едни интриги.. Не знам не е останало за него ли.. ?! С друго нещо съм наранил чувствата му ли :):(:)

Ако е от Булестер-ската аз си ползвам такава на 3-та кола и си държи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето как става, не е чак толкова трудно. на мен ми е за първи път, незнам дали съм се справил добре

 

Публикувано изображение

Браво бате супер си го оплел ! Стигна ти лентата нали..? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе колеги я кажете има ли ефект от 4-2-1 колектор без турбо?Подобрява ли се вървежа или слаба работа?Сори за спама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха само 2 парчета.. На ПРОМОЦИОНАЛНА Цена: 25 лв /бр :D Последните са няма да има повече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...