Jump to content
GINDAHOOD

волан и фланец

Recommended Posts

фланец и волан са ми излишни. срещу 30-тина лв. някой ако са му интерес да свирка.тел мие 0897939519-Пламен. междудругото фланеца е за сивик 5 ген. ако има значение. ето и СНИМКА

Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи,така както ме подпитвате разбирам че имате съмнения дали е надежден воланът и фланеца. Ако имах някакви притеснения относно това, нито тук нито на някой скола бих го дал .щях да си го засиля в казана.махам го понеже шофирането ми е 80% в града.И понеже е по малък диаметърестествено се върти с повече усилие, а оригиналния си го въртя с 2 пръста(обичам да се глезя) :rolleyes: единственото предимство на този волан (според мен) е че седи ефецтно и на дълтг пъс с висока скорост е по удобен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за оффа колега ще поясня малко този волан струва 50лв и фланеца е около 30лв сумата е добра оба4е ето и една снимка за начинаещоте това стана след като се бласнах в бордюра!Просто горното полу кълбо няма метална сопа в него и при опит да излезне6 от колата и когато се подпреш на него се криви ето и обещаната снимка

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за инцидента но волана ли е бил причината, неможах да разбера? а ако беше оригиналния волан и нямаше аirbag , щяхме да си пръскаме черепите .то по снимката като гледам май бордура е бил около 1м висок :rolleyes: аз казах поради каква причина не го искам. поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...