Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Ще има ли сбирка :) на санито днес

Даааааааааааа,дааааааааа и ние ще наминем да ви видим! В 19.30 нали???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли сбирка :P на санито днес

Даааааааааааа,дааааааааа и ние ще наминем да ви видим! В 19.30 нали???
Ще ви чакаме всички са поканени да заповядат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо ти ли си туй бре ?Поне на снимките мяза на твоята ХондаАбе Пеше, кой друг ще е :P

брата си идва с Акорда през юни, аз ще тръгна от тъка към средата на юни, ама някви рок фестове съм замислил, та май ще се явя юли, ще напрайм едно пиене тогаз :P
живи и здрави ще ви чакаме да се видим.
Благодаря :Pаз съм сигурен че се знаем бре, аз познавам Владо и Тянката, ама сигурно и други, а брат ми чат пат ходи при онзи типец с Акорд купето до пешеходния мост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си направихме супер срещичка. Имахме и гости от Пловдив, доста е добра атмосверата за неделя на Леново. Но аз само клипове ще гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си направихме супер срещичка. Имахме и гости от Пловдив, доста е добра атмосверата за неделя на Леново. Но аз само клипове ще гледам.

Караи Боре,някои ден слъцето и за тебе ще изгрее:D ха ха ха :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зa утре кво се разбираме.Кой ще идва и каде да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зa утре кво се разбираме.Кой ще идва и каде да се съберем.

Ние ще тръгваме. . .опааааа,някои беше казал скоро ,че аз не съм ние,но все пак ние ще тръгваме от Пловдив към 12.00 часа по цариградско за Първомаи!Да идем малко по-ранко и да не бързаме за да има хубав строи и без изцепки по пътя!Предполагам,че около 13.30 някъде ще сме на пистата ако не спрем в Първомаи за по кафенце!До колкото разбрах към 14.30-15.00 ходили колегите там и ставало интересно!Така се нагласете,че към 14.30 наи-късно да сте там. . . примерно;)Аиде лека и до утре;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ако ще и градушка да вали пак съм там ;)! Надявам се да се съберем и да отидем ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За желаещите Хонда маняци,среща 12:30 на обръщалото на 4-ката горе на изтока. И от там потегляме за Леново. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+още един ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше днешното представяне на хондите,хареса ми ,само да не бяха дошли куките щеше да е още по-добре. . .ха ха ха :DКлиповете не са станали хубави,но ще ги пусна утре!Между другото колко километра е през Асеновград до пистата,защото от Пловдив през Първомаи е точно 48 км.и пътят е супер!Ако се спестяват 10-тина км. не си заслужава. . .мисля:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Асеновград до пистата е 35 км. днес засякох. як купон стана. АЛЕКС беше най активния в дръпките. Браво алекс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги добре си прекарахме само където куките развалиха купона но другата седмица ако е хубаво времето пак сме там.Браво на Алекс той нправо ги разби беше най активен в гонките.Поздрави на всички от нас.

Редактирано от mishkite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Асеновград до пистата е 35 км. днес засякох. як купон стана. АЛЕКС беше най активния в дръпките. Браво алекс :P

Ако от Асеновград е 35 км.,то значи че от Пловдив през Първомаи си е по-близо,както изглежда и пътя си е доста по-хубав!Предполагам и по-бързо се стига като не въртиш завоите след Асеновград?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, питай асеновградските момци за пътя,заштото към пистата са карали с двяста. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ама n2o не ги е качил :) качвай клиповете не ги крий, особенно онези на чешнигирово. honda vs mazda :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ама n2o не ги е качил :) качвай клиповете не ги крий, особенно онези на чешнигирово. honda vs mazda :D

Те маи били резила на Мазда ,до колкото разбрах. . .ха ха ха ха ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаме два клипа които ги правеше Жоро,на клиповете караше жена ми,на пистата хората видяха за какво става въпрос,срещу Алекс се пусках аз нямах никакви шансове,колата му наистина върви .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаме два клипа които ги правеше Жоро,на клиповете караше жена ми,на пистата хората видяха за какво става въпрос,срещу Алекс се пусках аз нямах никакви шансове,колата му наистина върви .

А бе,маитап да става,ти да не се засегнеш!Ами която си върви,върви си тва е! ха ха ха ;)А бе,на кои му пука коя колко върви важното е шоу да има!Аз да не карам много бърза хонда,пък и да карах кво???Шоу,това ми е маиката!Ако организирате ходене пишете да знаем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сьбота/неделя имали няква организация :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори за кафе или бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,кефеш ме максимално,хич не ти се седи в къщи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа сте всички, дайте да направим една скара някаде тази неделя.Стига с тия гонки. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа сте всички, дайте да направим една скара някаде тази неделя.Стига с тия гонки. ;)

добре звучи, да сгоним кебапчетата на скарата, и да заредим резервоарите с бира :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте предложения,аз съм за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам едно място над с.Горнослав какво щекажите утре 19:30 на сани дасе разберем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички утре в 19:30ч съм в сани да се видим и да се оточним за СКАРАТА. Аз в събота вечер отивам на Врата и там ще нощувам то е в същата посока кадето казва колегата, а в неделя ще се пресъеденя към вас и да си прекараме както си знаем всички. Дори и другаде да се разберем пак ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ,сани в 19.30.ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да САНИ 19:30 всички са поканени за лаф моабет и да са разберем за скарата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за скарата дано и времето е с нас. Казвайте какво ще се прави и кой ще идва да се оточним от сега. Да може да се вземе мръвка за скарата. Аз съм на Врата от утре и в Неделя направо се пресъединявам с групата. Ще следя темата до утре преди да тръгна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всичко е добре,само пишете нещо по-подробно за да знаем!Кога,от къде,в колко часът се тръгва,кои ще ходите,какво от къде ще се купува и т.н.?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще дойда на самото място. Колегите ще напишат от каде и кога ще се тръгва. Следете темата и всичко ще е ясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще дойда на самото място. Колегите ще напишат от каде и кога ще се тръгва. Следете темата и всичко ще е ясно.

Еееееееееееееееееееееееееееее,Борка,само с тебе маи не спим. . .ха ха ха ха ха :cool:!:)Вземи ми прати скаипа си поне да си бърборим за тва-онова!. . . ха ха ха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за моето отцъствие ;) Казвайте колко часа и каде да се саберем и вземаме кибапчетата и отиваме. На това место в Горнослав е хубаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 10:00ам на САНИ за пазарувана на мръвки за скарата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 10:00ам на САНИ за пазарувана на мръвки за скарата

А бре хора,вие не спите ли? За вас не знам ,но за Пловдивчани ще е малко раничко в 10.00часа. На какви километри е това място ????Нека се срещнем в по-порядъчен час. . .например към 11.30. . .може би на санито и за половин час ще си купим каквото трябва и гасссссссссссссссс. . .???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета ще се чуем по тел. В неделя ще ви се обадя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...