Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Асеновград,нали няма да се изложим за месечната среща а? На 8-ми да сте на линия!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме. Надявам се да се съберат повече колеги от Станимака и да пристигнем в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момчета месечната идва. Ако кажете да се съберем и да ходим заедно към Пловдив.Аз ще ходя към 14:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,абе ако се сетите пишете и на мен едно ЛС. Ще се опитам да следя и да участвам на някоя среща. Ще се радвам да си поговорим и да споделим информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има навити за тая събота да измислим нещо да пишат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази сьбота и неделя май ще е много бахьр. Май за друг пьт ще го оставим. По принцип кьде в града се сьбирате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам за събота да измислим една срещичка,само казвайте къде и кога :cool: Вече има няколко мераклии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урааааааааааа,в Станимъка имало живи!!!! БРАВО!!! Хайде думайте за събота,че и аз съм се затъжил за грозните ви муцуни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на САНИ към 18-30ч. мисля че ще е добре за всички.После там ще го измислим къде да пием по една бира:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ АЗ ПАК СЪМ НА РАБОТА !! ЕТВА НЕ Е ЛИ КАРЪЩИНА :blink: :blink: :blink: :blink:

С тая твоята работа не сме ти виждали муцуната от 1 година вече!Утре е събота и е време да уточните часът на срещата ,за мястото е ясно вече! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм с Хонда и съм от Асеновград така че пишете ме и мен на тая сбирка ....според мен часът за събирането не трябва да е по-късен от 17:00 защото след това започва да става тъмно и мнооооого студено ..все пак зима е :D...пък може и неделя че много хора работят и съботите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ,ще има среща в 16.00 на санито.Днес пак имаше среща ,но в по малък кръг;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне ,сбирки ще има ,ама работа:(,Тоше ти ще дойдеш ли утре,недей само гледай,кажи и ти нещо:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя в 16 часа ще съм на САНИ! Ако няма никой ,здраве да е. Към 12 отивам към Бачково малко на разходка и на връщане съм на Сани!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката както както винаги мина добре,все стари муцуни и винаги приятен мухабет . Момчетата които са писали за среща ,никакви ги нямаше:(,а ги чакахме поне половин час.Дано другия път да се съберем повечко;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колеги за отцъсвието ми ...имах сериозен проблем на село малко един покрив се срути на работилницата ми ии сещате се няма как ..много ме е яд че не успях но ще гледам за следващия път да съм точен:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги извинявам се за отсъствието приеха един роднина в болница нямаше как да доида а много исках да се запознаем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехооооооооо,ако решим да наминем в неделя следобяд към станимъка,ще има ли с кой да пием по бира-две?????И ако има,то къде ще я пием да знаем све пак????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти как мислиш;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде де,давайте предложения за час и място!!! Пък ще видим какво ще стане!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май направо забравих,че утре е 1-ви и имаме месечна среща! Дадох предложение за разходка до Бачково и ако има ентусиасти ще драсна 2 реда да се разберем в колко и къде да ни чакате и да ходим заедно!По принцип срещата в Пловдив е от 14 часа,значи може би към 15 часа най-късно ще сме при вас ако всичко е ОК,но нека да пишат колегите за да знам дали са навити!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...