Jump to content
KpaTyH

скърцане отпред вляво

Recommended Posts

Здравейте.От тази вечер имам следния проблем-изведнъж колата взе адски да скърца отпред вляво около колелото при преминаване през неравности.През дупки не съм минавал.Клатих купето странично-няма скърцане,но като клатя нагоре надолу левия калник-скръц скръц скръц.Много гадно е и дразнещо.Някаква идея къде да търся проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах сасхтият проблем като смених амортисиорите и пройините изчезна. Предполагам от аморисиора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти скърца и като движеш волана може да е шарнир ! при мен беше долен и скърцаше непоносимо. Като го сменях , беше толкова зле , че незнам как не съм се претрепал някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви други предположения.Амортисьора на клатене изглежда добре,а и да се скапе изведъж баси..И като въртя волана и направо и по инерция и на скорост си скърца само да мина през неравност

Редактирано от KpaTyH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е ,че днес сутринта не скръцна изобщо,но не вярвам да се оправи ей така от самосебе си,след като снощи беше по зле и от мосвич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми според мене не е каре защото то се обажда най вече като даваш гас в завои . залагам на шарнир или амортисьор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един основен преглед на предницата ще те оправи! Може да е от тампоните, те скърцат особено когато е мокро и се набият калиша в него. Така най-бързо се дозакъсват ако е почнал и се появява скърцането. Щарнирите нескърцат, а тропат! Амортесиорите са за успокояване на прожината и да поемат неравностите от пътя, ако не са наред, колата става нестабилна и се клати доста. Така че по всичко личи че е тампон. Отиди на майстор да огледа ако ти сам неможеш. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един основен преглед на предницата ще те оправи! Шарнирите нескърцат, а тропат!

1-во: най-често след основен преглед на предницата "майсторите" казват: "Нерабрахме от къде скърца" или "трябва да си смениш това, това и това.." и след смяната да продължи да си скърца. ...2-ро: Шарнирите СКЪРЦАТ и то ЯКО. Явно на си попадал на такъв :) Моя такъв звук издаваше все едно два метални предмета се трият на сухо, беше направо ужасно! Абе все едно несмазани панти на портите на текезесето :D :D ама все пак ако не си много наясно с окачването все пак ще ти се наложи да я караш на "майстор".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж вътршния накрайник като хванеш щангата и я разклатиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta се оказа прав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го имаше този проблем понякога е от долните шарнири на кормилната штанга... :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...