Jump to content
Нимрод

заварчик

Recommended Posts

Колеги насочете ме към сръчен заварчик някъде из София не е за кой знае какво искам да ми изработи тапата за гърнетоБлагодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай в Аспо, при ЦСКА - при сервиза на Дунев или при някои цигани по сливница ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Наблягам на думата сръчен в питането на колегата. А и сервизите за ауспуси не се занимават с такива "екзотики" защо не са доходоносни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли?! Ами ако не го правят за пари, а идеята Хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках включването на Дидо :worthy:, но не исках да му създавам работа без да си я поиска сам :P

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Извади сектнтите пред скоба :worthy: само че за това трябва да се объне берт или на щанца да се направи капата. Заварката е лесната част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ал Капоне - няма проблем, ще помоля колегите в завода да я тряснат на пресата. Само да намеря лист неръждавейка, че работим само с алуминизирана ламарина. Ма ще изровя отнякъде едно парче. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, щях да пускам нова тема, но стигнах до тук с търсачката реших да питам първо така.

 

Аз също както колегата "EGocentric" търся СРЪЧЕН ЗАВАРЧИК в сервиз за гърнета,но за Пловдив.

Какъв е проблема - гърнетата са здрави, стокови са и въпреки годинките изглеждат добре, но тръбата между средно и крайно гърне е на паяжина.

 

Подчертавам, че се нуждая от наистина опитен заварчик. Не казвам майстор, щото от тия "майстори" стигнах до там, че само ядове трупам и все по-зле става.

 

п.с. За колегите от Пловдив да знаят: НЕ ХОДЕТЕ ПРИ сервиза за гърнета зад обръщалото на рейсовете на бул. Южен (в самото начало на "Коматевско шосе") и сервиза на кръстовището на бул.Цар Борис ІІІ и ул.Скопие (до "НАП"). Имам наистина сериозни основания да го твърдя това за тях.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...