Jump to content
2fast2real

Prelude 4g

Recommended Posts

здравеите колеги искам да ви помоля тези които са карали прелиуд в зимни условия да споделят опита си защото на мен тази година ми е пьрва с прелиуда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно никакви проблеми,даже се учудих колко е стабилен и проходим в зимни условия! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за сега имам проблем с изпотяването на стьклата! казаха ми че било заради филтара на купето! ти знаеш ли нешто по жьпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия прелюд и не мисля, че имаш филтър на купето, но все пак не съм сигурен.За проблема с изпотяването на стъклата - много е важно да си нагласил да вкарва въздух отвън, а не да върти само въздуха вътре в купето.При мен това решава проблема.Разбира се ако е влажно е добре вентилаторът на парното да е пуснат поне на 1-ва степен.През зимата, с хубави зимни гуми нямаш никакви грижи.

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за изпотяването си вземета някой препарат против изпотяване ,аз лично ползвам на сонакс /10 рв в шел/ и съм доволенс 4вс е по фън на хлъзгав терен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия прелюд и не мисля, че имаш филтър на купето, но все пак не съм сигурен.За проблема с изпотяването на стъклата - много е важно да си нагласил да вкарва въздух отвън, а не да върти само въздуха вътре в купето.При мен това решава проблема.Разбира се ако е влажно е добре вентилаторът на парното да е пуснат поне на 1-ва степен.През зимата, с хубави зимни гуми нямаш никакви грижи.

леле колега мерси за инфото! аз серсема сьм го напраил да вьрти вьздуха в купето и се чудя щто се потят стьклата! иначе гумите са BFgoodrich и за сега не са ме предавали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филтър нямаш,но можеш да си направиш,пробвай с търсачката!изпотяването както каза колегата,пробвай да си отваряш леко прозореца или люка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще пробвам утре номера с лиука и парното и ако има проблем пак ще пиша!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за изпотяването, почисти ги идеално стъклата от вътре. допълнително помага. че иначе малките прашинки задържат водата и това прави самото видимо изпотяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за сьветите! наистина имаше ефект :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...