Jump to content
Civik4o

Задни врати

Recommended Posts

Въпроса са ми е свързан основно с разглобяването на корите и съответно механизнимите на вратите, за да си стегна външните дръжки. Вратите са с механични стъкла и основния проблем е че не разбрах как мога да сваля лостчето с което се вдига стъклото, за да махната кората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса са ми е свързан основно с разглобяването на корите и съответно механизнимите на вратите, за да си стегна външните дръжки. Вратите са с механични стъкла и основния проблем е че не разбрах как мога да сваля лостчето с което се вдига стъклото, за да махната кората.

лостчето се маха по доста странен начин, трябва ти нещо с което да издърпаш металната щипка която държи дръжката. Щипката е от вътрешната страна - мисля че някаква тел ще свърши работа, просто трябва да завиеш края като кукичка. Редактирано от Tekkonkinkreet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно от там гледах, като си разглобявах вратата(по скоро се опитвах), просто не можах да схвана номера с кукичката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, странно е. При мен изглежда едната щипка се е загубила и сега съм без дръжка. Чудя се дали аз не мога да си направя една такава щипка или трябва да търся от друга кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си имал ЛАДА някога по същтия начин се маха тая щипка ........дърпаш я нагоре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...