Jump to content
bartek

Къде ни наблюдава КАТ в София

Recommended Posts

Стационарни камери:1. На бул. "Н.Вапцаров" пред София Ленд и та където се съединява с бул. "Ч.Връх" / 60 км. ч./2. На Околовръстното пред Мак Доналдс в края на разширението - снимат и в двете посоки.3. Хотел Хемус, монтирана е на светофара на бул. "Арсеналски" към хотела. Камерата е осветена за да прави снимки и през ноща.4. На бул. "България" м/у НДК и моста на бул. " Витоша".5. Пред Строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамваината линия.6. Ботевградско шосе - карулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар".7. На бул. "Сливница", на кръстовището с " Х.Ботев".8. Бул. "Сливница" и "Раковска" посока Лъвов мост.9. Бул. "Сливница" и "Опълченска" посока "Константин Величков".10. Строителния техникум кръстовището при синьото кафе.11. Бул."П.Евтимий", посока НДК.12. Бул. "Т.Александров" на влизане и излизане от тунела за Люлин.13. Бул. "Д.Цанков" при спускане от радиото на около 100 метра / настроена е за 70 км. ч./14.Овча Купел, Обиколна, точно след Топлофикация / настроена е за 60 км. ч./15. Бул. "Св. К.Охридски" на първия светофар след ОМV, срещу Раковата болница.16. Ул. 202 към Надежда - в едната посока малко след ШЕЛ и в другата преди OMV /настроена е за 40 км. ч./17. Бул. "М.Луиза" и бул. "Х.Ботев" - Централна гара - посока надлез Надежда. Камерите са осветени за да правят снимки и през ноща.18. Бул. "Витоша" при НДК.19. На светофара на "Раковска" и Цар Освободител".20. "Опълченска" и "Стамболийски", за неправилен ляв завои.21. Кръстовището на "Св. Наум" и "Дж.Баучер"22. Бул. "България" до магазин "MaxDrive", срещу Шел.23. На паметника Левски на остравчето като идваш от Софийския.24. Бул. "Мадрид" посока гара Подуене.25. На хотел Плиска. Монтирани са на самия хотел. Гледат в двете посоки.Мобилни камери:1. Бял Форд Ескорт с затъмнени стъкла. Много често спира пред КАТ.2. Бяла Лада, движи се по бул. България.3. Жълто Деу Реисър с затъмнени стъкла и стар номер. Седи мног често на моста към летището.4. Бяла Лада седи на излизане от София на магистрала Тракия пред сервиз Пежо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ценно инфо.Мерси колега.На мен ми написаха акт,че съм настъпил STOP линията на Орлов мост на ул."Евлоги Георгиев" посока НДК. :worthy: Е това,ако не е простотия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офа незнам дали е простотия но като чух за новите застраховки граждански направо се оплашиш от простотията но както и да е сори за офа още един път :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офа незнам дали е простотия но като чух за новите застраховки граждански направо се оплашиш от простотията но както и да е сори за офа още един път :ranting:

Какво имаше предвид с това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми имах предвит, че вече новите граждански застраховки ще се попълват по следния начин мъж или жена ли кара въпросната кола, по скъпи застраховки на хората от провинцията причина била че може да предизвикат по голяма предпоставка за ПТП и такива тъпизми като го чух това се потресох :thumbs1: имаше и още фрапантни работи ама не се сещам точно какви бяха абе мани държава бирник голям сме :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко разводнихме темата ама...в Америка е така, има различни такси за начинаещ шофъор, за жени, за мъже ( за черни за бели :ranting: )...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то имаше и още една простотия за новите граждански. До 30 годишна възраст плащат повече отколкото тея над 30...ми тъпо...били по-опасни по-младите че имтежал крака...и кво аз до 30 ще плащам повече и ще имам вече 12 години стаж зад гърба си и вече не помна колко километра, а някакъв си примерно на 31, взел книжката преди няма и година ще плаща по-малко...и каде е логиката, аз ли съм по-опасен или той...кой ще реагира по правилно в дадена ситуация...абе нямам думи.а Vektor - e доколкото знам в Пловдив има най-мн 2-3 камери и май 1 от тях е на колелото на панаира, ама за другите не съм сигурен, но доколкото знам това ще се промени скоро и ще станат доста повече...в Пловдив си е най-опасно да те погне червения полицейски баварец на 2-ро РПУ, значи че нещо си сгазил лука яко :thumbs1::worthy: тея са като в дивия запад, веднъж пред мен на 6-ти до четвъртък пазара, онея с ръчна извъртяха и с мръзна газ погнаха някакъв форд ако не се лъжа, че едвам видях в огледалото :santa::ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава тема има, някой който знае как се казва да я напише. Дискутирани са местоположенията на камерите там на дълго и на широко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този списък е доста стар и не е много актуален... не са написани камерите на Орлов мост, по бул. "Цар освободител", бул. В. Левски", бул. "Г. С. Раковски", бул. "Евлоги Георгиев" и още един куп места, скоро цяла София ще е като един БИГ БРАДЪР.... колко от вас докато карат се оглеждат за скрити камери?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз излиза че съм карал не един път със 170++ пред някои от камерите и за сега без проблемации :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз излиза че съм карал не един път със 170++ пред някои от камерите и за сега без проблемации :rolleyes:

Тва е щото си stealth бре :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеозаписът приема ли се като доказателство пред съд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеозаписът приема ли се като доказателство пред съд?

По принцип да, но само ако ясно се вижда лицето ти :rolleyes: Така могат да докажат, че ти си карал и те отнасят на 100%Мисля, че има много малко камери радари за скорост, все още, но скоро ще се напълни и с такива :cool: Така че, внимавайте! И намалявайте вече скоростите, не сме в дивия запад...За момента възможностите им стигат да ви викнат, че сте настъпили стоп лентата пред някой светофар или сте минали на червено (Акта е 100 лв). От време на време помагат за намирането и на някой избягал от ПТП.ПП: http://dnes.dir.bg/2008/11/24/news3642476.html Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,няма нужда да се вижда нито лице,нито нищо в колата,чисто и просто се пише акт на собственика на колата,а тои да се оправя както си иска. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,няма нужда да се вижда нито лице,нито нищо в колата,чисто и просто се пише акт на собственика на колата,а тои да се оправя както си иска. :rolleyes:

Пич, аз защо нямам акт, след като са ме призовали и съм се явил? Как да ми напишат акт, за нарушение което не съм извършил аз? Да докажат, че съм карал аз, тогава да пишат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...