Jump to content
pnp

запитване за регистрация на автомобил

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам едно запитване свързано с регистрирането на автомобила. Смених си постоянният адрес в София и съответно си смених и личната карта. Книжката ми обаче си е старата - издадена през 2000 година в родното ми място. Въпросът ми е, трябва ли задължително да си подновя книжката в КАТ София за да могат да ми сменят талона на колата на мое име? Автомобилът в момента е със софийска регистрация. Има ли някой тук, който е бил в подобна ситуация? Всяка информация би ми била полезна.Благодаря.

Редактирано от pnp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо не разбрах? Автомобила ти е със софийска регистрация и искаш да го регистрираш в София? Книжката няма нищо общо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах малко първият пост за да е по-ясно. Въпросът е дали ще има някакъв проблем при прехвърлянето на талона на колата на мое име, когато книжката ми не е издадена в София?Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма проблем...за да имаш кола на твое име, дори не ти трябва книжка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах... супер. Много благодаря за информацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах малко първият пост за да е по-ясно. Въпросът е дали ще има някакъв проблем при прехвърлянето на талона на колата на мое име, когато книжката ми не е издадена в София?Благодаря.

Колата се регистрира по местоживеене. Т.е., щом имаш лична карта, която е издадена от София, няма да имаш проблем.А може да си извадиш и нова шофьорска книжка от КАТ София, пак поради същата причина - имаш адресна регистрация тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може да си извадиш и нова шофьорска книжка от КАТ София, пак поради същата причина - имаш адресна регистрация тук.

Да, знам че мога. Просто исках да разбера дали е наложително. Иначе като изтече валидността й ще я подновя в София.Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО! Още един софиянец :ranting: Дори и след редакцията на първия пост, пак нищо не се разбира...Регистрацията на автомобил, няма нищо общо с шофьорската книжка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да го кажат още 30 човека, темата вече е за катинар !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...