Jump to content
pnp

регистрационни номера

Recommended Posts

Здравейте бъдещи колеги. :lol:

 

Предстои ми закупуване на Honda Accord 2.0 2005-та година. Всичко изглежда идеално, обаче забелязах един "проблем".

На регистрационният номер отпред пише: БУЛТРАКО Пловдив Паразджишко шосе 032/908 170,

а на задният номер: БУЛТРАКО София Братя Бъкстон 40 02/9 555 222; 9 555 210.

 

Някой може ли да ми обясни, защо регистрационните номера са различни? Притеснявам се да не би да е удряна и предният номер да е сменян.

 

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменен, краден, липса на 2 еднакви табели при слагане на номерата...имаш много възможности, включително и удар, но мисля, че освен продавача друг няма да ти даде верен отговор :) Успех с колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Или някой не е гледал какво слага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, значи не е задължително да е удряна? Просто това ми е единственото притеснение, а парите не са малко и искам да съм сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че неможе да се смени само единия номер (табела). Поне аз съм пред такъс случай, до колкото разбрах се сменя регистрацията при загубване или повреждане на една от табелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах, как на рег. номер може да пише Бултрако-ала-бала - вероятно имаш предвид подложката за номера. Ако е така какво пречи да звъннеш до бултрако и да попиташ, евентуално ако имат желание може и да споделят сервизната история на автомобила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Става въпрос за декоративната лайсна под номера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, ама лаисната не е ли цялата пластмаса която държи номера, а номера е с нит/печат захванат за тази пластмаса? Нали стана дума зау дар...Както и да е, може да съм се подвел, извинете :lol:

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за декоративната лайсна под номера!

Да, точно така. Съжалявам, че не съм се изразил правилно. Редактирано от pnp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая пластмаса трябва да ти е последна грижа при огледа на колата за купуване, наблегни на техн. състояние на двг., окачване и ламарини :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хората са си направили реклама на двете представителства на хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...