Jump to content
Guest dancho

трансплант на VTEC от Хонда на Роувър

Recommended Posts

Guest dancho

Здрасти,

 

в роувърския форум излезе един интересен въпрос и мисля че ще можете да помогнете за решението. Става дума за "смяна" на DOHC (16 клапана / PGMFI) като на Concerto/CRX с VTEC. ето и финалния резултат:

Публикувано изображение

та въпроса е дали може да ме насочите към сервиз/човек, който да го направи както трябва :thumbs1:

 

поздрави от колегите :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

аз бая си мислех да заредя Кончертото с VTECK ама то всичко тряя да се сменя и май се поотказах за сега. Той само двигателя е 2500 + още мноого

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Омбре беше правил такова нещо до колкото помня.... А и в момента аз търся такава глава.тел. на Омбре (Сашо): 0888 14 88 71ако знеш от къде да си намеря глава от D16 Z6/Z7/Y8 свиркай :hondarulez:п.с. това на снимката е SOHC! DOHC ВТЕК глава не можеш да сложиш на Д16 блок, най-малкото защото буталата с с различен диаметър.... и блока на Б16-ката е по-дълъг. Всъщност на двувалов двигател май няма как да се сложи втек... освен да сложиш едновалов втек, но незнам дали главата ще пасне...Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancho

то няма аз да го правя, а едно момче със същата кола. иначе това на снимката май беше 1.8 VVC който е преправян (ровърския вариант на VTEC). мерси много за телефона :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...