Jump to content
Guest Spectator

d14a3 покупка?

Recommended Posts

Guest Spectator

Здравейте, аз съм фен ма друга марка (Citroen), но искам да си купя вторакола и съм се спрял на Civic. Предлагат ми една реколта 98 (проверено)с двигател d14a3 55 kW, горе-долу в добро състояние. Интересувам се повечеот мотора, че четох,четох, но нещо не ми е много ясен :whistle: Т.е. как е като разход и еластичност (ще се ползва предимно за градско и малки разстояния-до 50 км.)Не съм фен на газови уредби :whistle: Другата ми бегачка е 155 к.с. и ми е идеална за дълги разходки (разход 8/100 без да я жаля).Благодаря предварително за всяка информация :blink: Между другото съм голям фен и на Accord, ама две големи коли не мога да поддържам, пък и за какво ми са :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Между другото съм голям фен и на Accord, ама две големи коли не мога да поддържам, пък и за какво ми са :ppp

:whistle: Купи си Accord и проблема с подръжката на двете коли автоматично отпада (като имаш подходящата база за сравнение ще разкараш Citroen-чето :whistle: ) :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

който седне в Хонда за друга кола не помисля. Сигурен съм че Цитроен-4ето ша го уставиш на жинъта :whistle: ина4е д14 е пъргава( Майната 6-така ще каже) --- може да ти дръпне Ситроена на старта.На какви пари е ????? (ако не е тайна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Не е лош тоя мотор ама е най-слабия слаган за модела... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spectator

И на мен ми се вижда малко слабичък. Цената е около 7000 лева и ми се вижда големичка.Относно смяната на Цитронела с Акорд - нали знаете за мита за скъпата поддръжка на японските коли... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

нали знаете за мита за скъпата поддръжка на японските коли... :ppp

Недей подхваща тази тема :whistle::blink::D:ppp:whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spectator

Ами тя е същата като за френските де :whistle::whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

7000 лв крайна цена за 98 година Civic е разумна цена ми се струва на мен - дали само ми се струва или в действителност е така е друга тема :whistle::whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spectator

Забравих да кажа че е на инвалид :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

Забравих да кажа че е на инвалид :whistle:

много са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StK

Забравих да кажа че е на инвалид ;)

много са
Еми ОК. Аз търся 98 година 1.4 инвалидна за 5000 лева, щом 7000 са много, хайде да видиме дали някой ще ми направи такъв подарък. :thumbs1::hondarulez:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

който седне в Хонда за друга кола не помисля. Сигурен съм че Цитроен-4ето ша го уставиш на жинъта :thumbs1: ина4е д14 е пъргава( Майната 6-така ще каже) --- може да ти дръпне Ситроена на старта.На какви пари е ????? (ако не е тайна)

аз съм с Д14А4 90кс, за по-слабият двигател не мога да кажа, но все пак купето е 1040кг базов модел, може и малко да дойдат 75кс :hondarulez: Иначе със "Сутиена" съм навит да се дръпнем, Кико от клуба има същия, карал е след мен из града, той да каже........... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

а я ми кажете моля , д14а5-има ли такъв двигател и какви му са характеристиките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

а я ми кажете моля , д14а5-има ли такъв двигател и какви му са характеристиките?

Има да.Слаган е на Сивик 6г.Знам само че е 75 кончета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

не съм чувал дори за такъв, но при 7-ма генерация мотора е същият като Д14А4, но с бубина на всеки цилиндър, да не би той да носи този индекс?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

а я ми кажете моля , д14а5-има ли такъв двигател и какви му са характеристиките?

Има да.Слаган е на Сивик 6г.Знам само че е 75 кончета
А няква друга информация за него ? Интересува ме дали е пълна или полу инжекция , защото го гледах в купе на 6-та генерация седан ( англичанка ) и май видях инжекториот пълна инжекция , де да знам :hondarulez: може да се лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

а я ми кажете моля , д14а5-има ли такъв двигател и какви му са характеристиките?

Civic (English Version) - 1996-2000:

 

Engine: D14A5 - 1.4 PGM-FI SOHC 5 Speed Manual Transmission (1396 cm3, 75 hp) - Води се 1.4i :)

 

Толкова успях да намеря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

не съм чувал дори за такъв, но при 7-ма генерация мотора е същият като Д14А4, но с бубина на всеки цилиндър, да не би той да носи този индекс?

1.4 90 коня който се слага на Сивик 7-а генерация (EP1/EU7) е с модел: D14Z6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ехее колко разводнихте темата ... ;)пък и човека не е дошъл да ви пита дали да си смени ситроена за хонда, нали така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spectator

Благодаря Magnum.Всяка марка си има предимства и недостатъци.Има един Accord днес видях обявата, ама с тази смешна цена, и несъществуващ e-mail ми прилича на импулсен телефон :cool: Какво ще кажете а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...