Jump to content
Izanagi

Знам къде се продава

Recommended Posts

Като купувахме един нисан с едно приятелче , хората там бяха докарали един сивик 5-та хеч за части , та най-накрая ми дадоха цена.650лв за глава+2-та колектора, инжекциона и компа , за делкото незнам , ама май и то влиза.Ако някой има мерак мога да го свържа с хората , намират се в едно село близо до Благоевград.На мене тези неща не ми трябват иначе ...

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички които питаха , ще ви дам телефона в понеделник , не ме питайте защо , малоумна работа.М/у другото , все още си стоят задните дискови спирачки и целия двигател го дават за 1000лв.Има още стъкла , интериор , калници и др.Не ги продавам аз нещата , просто видях че ги има, питах за приятел ама като се отказа той ви давам на вас.Ама не го записах телефона че аз си купих нисана и си свърших работа , а моя човек се прибира в понеделник и ще ми го даде.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излишни цитати на предходно мнение

изпрати ми номера и на мен на тези с двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , давам ви номера на човека , можете да го питате за части , има почти цяла 5-та хеч с D16Z6 и задни дискови спирачки.0878831614 - Явор.Намира се в село Бобушево , на 20-тина км. от Благоевград в посока София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако е купил нещо нека пише , да не му звъните на човека за неща които ги няма.А ако сте доволни поне едно благодаря може да напишете.Да видите , че някои хора са тук за фенството , не за облаги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а да те питам,въпросната кола без удар ли беше :) Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тресната , ама не помня точно къде и колко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега е запазена оборудваната глава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли задигна главата ,гледам днес че я няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големи подводници сте , този форум не е това което беше ...Затривайте я вече тази тема , издразних се достатъчно , следващия път ще правим печалба от вас то е ясно ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...