Jump to content
spezov

Като я запаля и трака

Recommended Posts

Понеже съм доста гол по тези теми, някой може ли да ми каже какво става до преди 2 часа и нямаше нищо оставих я излизам паля и чувам все едно има изпаднало болче в двигателя доколкото проследих шума идва от капака отстрани кадето е ремъка как поработи 2 3 минути и спря ужас дано не съм потрошил нещо важно някой може ли да даде съвет и да каже от какво може да е това и как може да се оправи.Сега съм я оставил да истине и пак ще я запаля дано да не е пак същото..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще ми помогне ли или не ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще ми помогне ли или не ?

Притесняваш се напразно. Замисли се щом спира след като загрее става въпрос за хлабина, но реглажа на клапаните може и да не реши проблема напълно. Все пак колите ни са тинейджърки и им е простено :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би да, може би не :censored:Нали не очакваш някои да седи на стенд-бай и да отговаря на въпроси :boo:Та по темата, тракането може да е от парче метал в цилиндъра, до тракане на клапан. Ако се успокоява докато загрява, значи е клапан. Ако Не се появи повече, може да е било нещо метално в цилиндъра. Провери свеща дали е още здрава, и дали е наранена. Ако няма нищо по свеща, значи може да не е нещо в цилиндъра... та така, кои знае какво е.. може и лагер... ама няма и как да получиш конкретен отговор на въпрос "нещо трака, какво е?" нали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре май не бях много точен в обяснението просто това и е първото тракане на колата от както я имам и съм малко в паника извинявам се ако съм обидил някой. А възможно ли е да е от ролката защото го чувам отстрани и като отворя капачката за маслото не се усилва пак и не чувам да е от там отстрани кадето са ролките по принцип може ли да е ролка или нещо такова ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега предпазния капак на ремъка се сваля ... леко отвиаш болчетата на капака на главата леко се надига и опа сваляш предп капак на ремъка.... ако не си изваршвал подобни процедури... не пипаи зимай един майстор най добре да дойде на място да я види :)

Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо слязах да видя дали пак ще трака така този път няма нищо благодаря за бързите отговори и сажелявам ако е прозвучало все едно някой ми е длъжен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грижи, дано не е нещо сериозно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...