Jump to content
Olmy

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

е браво :lol: брутални снимки , еваларка на всички , аз за съжаления бях на път и неможах да се прибера навреме м нищо , догодина :)

защо догодина,другия месец пак има среща,братле!?заповядай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е браво :) брутални снимки , еваларка на всички , аз за съжаления бях на път и неможах да се прибера навреме м нищо , догодина :)

защо догодина,другия месец пак има среща,братле!?заповядай!
другия месец като дойде ще е баш ама баш догодина :D :D :D :D :D :D :D:P :P :dry::):P:lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deckiq извинявай, ти момчето с англичанката закупена преди броени дни ли беше? Че нещо неразбрах :) че то бяхме бая агитка :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календарите с наште мутри тряа задължително да ги разработим и направим два вида : с "глава" и отдолу месеци и дати и "плакат" в пооооо-големичък размерсъответно да сложим някъде и логото на любимия клуб и марка :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И кога ще са ви готови календарите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото прочетох Мадам приятелката на Танкиста сее заела ..Дано е скоро че супер мн искам да си олепя апартамента с Нашите супер яки коли ... и Пловдивски мутри :lol::D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи календара ще е точно варианта с глава, а за плаката освен логото което ще е и на календара имам идейка , за плаката освен основната с хората на фона на колите отзад да има и разхвърляни отделни снимки на хонди, затова ви давам предложение ако някой не си харесва колата както е сега със зимните гуми ако има някоя друга снимка която мн го кефи да я качи тука в темата за да му я добавя към плаката и календара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще си намеря накоя друга снимка ,че и рано се изнесох за което много ме е чд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee баси якото е било как съжалявам че неможах да дойда :) .....баси и студенският празник :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета ето ви снимките които аз нащраках, снимките с хората съм ги забравил, но утре ще кача и тях, а скоро ще имаме и готово дизайнерско решение за календара.а акордеца си е друго нещо с тея джантичкией ги де са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но неможе ли да ги качиш като Iceman, за да може да се насладим на качеството, че така малки нещо... Надявам се че не е трудно, аз лично неразбирам :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е браво :punk: брутални снимки , еваларка на всички , аз за съжаления бях на път и неможах да се прибера навреме м нищо , догодина :punk:

защо догодина,другия месец пак има среща,братле!?заповядай!
другия месец като дойде ще е баш ама баш догодина :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk::worthy: :worthy: :worthy::punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
тва беше опит за шега,но уви не се получи......... все пак;благодаря за апострофа..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deckiq извинявай, ти момчето с англичанката закупена преди броени дни ли беше? Че нещо неразбрах :worthy: че то бяхме бая агитка :worthy:

не ,брадаре......нещо се заблуждажаш.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, караш ме да те надпреварвам по спам сега... Ами кажи кой беше, сугурен съм, че не само аз и много колеги са любопитни, но така и никой неможа да разбере кой си :worthy: Не е трудно да се опишеш или да кажеш с каква кола си бил, а може като качат снимките да се оградиш на някоя :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танкис давай снимките че умирам от нетарпение ;) ;) ;):rolleyes::cool::)

Ето я и моята красавица ;)

Публикувано изображение

Но нека видим модела на календара и плаката.

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх... пропуснах добра среща ... много съжалявам че не успях да дойда ,но колицата ми още не е готова :rolleyes: Явно на другата среща ще черпя с бонбони .. яд ме е ама .. си повтарям "Хубавите неща бавно стават" .. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

александре да доидеш на следващата среща щото си чакаме бонбоните :cool: да не мислиш че сьм забравил :rolleyes:

Редактирано от 2fast2real

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бретле (TanKista)Какво стана с снимките .. аз сам намислил да си изкарам плакат в някое фото.. ама моляте пусни ги :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Алекс, чакам който ще си праща снимки да праща за да може да се направи готовия вид, тогава който иска календар, който иска плакат. да качват снимки които са били на срещата и са се снимали естествено, техните коли ще ги има на плаката.черния дел сол има добри снимки, с 2000 -то също, и прелюдите имат добри снимки, но гледайте албумите и ако някой не си хареса колата там да качи тук друга снимка...като ще става календар да става като хората ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..............снимките с хората съм ги забравил, но утре ще кача и тях..................

Да ти напомня само, че обеща горното нещо, а днес сме вече 12 декември и резултат още няма ;) Колегите все още чакат снимките ти с хората, които само ти щракна ! Аре качвай ги пък за календара няма проблеми, там имаш свобода на действие ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искрено моля да бъда извинен за това че закъснях с качването на тези 2 снимки, последните 3 дена се боря със скапани компове. мойта не е на работа 3 дена и немога да ги кача от там, в къщи нямам нет, на работа щайгата неще нито флашка нито диск да прочете и днеска като гламав обикалям до работа из съседните офиси и от втория път улучих на нормален компютър. снимките са качени в същия албум ето го и пак линка ето ги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук добре :) Но и колегата 'jamo' те беше помолил вече, да ги качиш в оригиналният им размер, защото така както си ги преоразмерил на 1024/685, нищо не им се вижда и са си направо похабени прекрасните снимки ;) Та айде да ги качиш пак, но този път в оригиналният им размер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дай коректни линкове да ги редактирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер .! :D Може да има 2-3-4 вида календар и плакат .. с наще муцуни само с колите с мн ранимки с всичко :DНека само се появят снимките с супер размер да си я сложа на декстопа :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете един свестен сайт да направя една галерия да излизат и в пълен размер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://Публикувано изображение%20%20By%20%5bURL=http://profile.imageshack.us/user/geodezista%5dgeodezista%5b/URL%5d,%20shot%20with%20%5bURL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=NIKON+D60&make=NIKON+CORPORATION%5dNIKON%20D60%5b/URL%5d%20at%202008-12-15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф, принципно ми е най-удобно да ги кача в една галерия във профила си във форума ама нещо нестава, аз ли нещо не правя като хората незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф, принципно ми е най-удобно да ги кача в една галерия във профила си във форума ама нещо нестава, аз ли нещо не правя като хората незнам

Танки пробвай тука http://load.imageshack.us/ аз тука си качвам снимките може да си ги свалим после в цяр размер .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера се регнах там, сега постепенно като имам време качвам снимки там, като съм готов че ви постна линк да си дърпате оттам...иначе календара е почти готов, правилното подреждане на допълнително изрязаните коли си се оказа мъка но скоро ще е готово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
tuk saето снимките, като я отворите тази, щракате на надписа отдоло Other images from this user и ще ги видите всичките. тея дни ще ви кача и календара, да го одобрите и да се поръчва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр момчета искам да попитам дали може и аз да участвам с календара....последният път неуспях да дойда и мн съжалявам...виждам много яки снимки сте направили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи календара е готов като цяло, но понеже е мн голям фаила и имиджшак-а не го искаше и само в снимка бг успях да го кача, някой ако го иска в пълен размер да си даде имеила да му го пратя, остана само доизпипване и някой друг ефект да се довършат. Време е който ще иска да казва за да се направи една поръчка за календари с глава, ако искате и плакат казвайте да мислим и този вариант.eto go

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брово колега нищо ,че ме няма на снимката , а само колата ми се мярка ще си взема един календарец ;) .Според мен е добре само ако можеш да увеличиш малко на горния ред песлените деве коли 6-стата и англичанката ще сме много радостни с колегата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!три броя за мен;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от каде може да си вземем календарчето и дали на месечната през 2009 януари ще е готов :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...