Jump to content
Olmy

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

ами според мен няма нужда да чакате чак до месечната, идеята ми беше като разбера общата бройка да ги поръчвам и да ви предупредя като са готови и направо да си ги взимате от фотото, но ако ще ви е по-удобно на месечната януари аз нямам претенции. Забравих да ви кажа, цената на календара ще е 8 кинта. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плаката на каква цена е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам на мен ще ми е по удобно на месечната :o пиши ме и мен за календара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танки супер е Майна !Аз искам 3 броя .А и друго? В кав размер ще е плаката ?! Надявам се в доста голям :o

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвай кое е фотото и да атакуваме! Ако могат направо да отпечатват и плаката, та да си сменя тапетите в хола :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги чакам до утре ако някой е забравил да си поръча и пускам поръчка наведнъж за всички бройки, а тази вечер ще питам за формат за плаката, колко най-голям може да стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен скромния 1 брой :)

За малко да се изкажа неподготвен ..Обаче едното е календар другота плакат ?! май нещо несам разбрал аз си оставам на броиката но си представям плакат с календарни дни и ние най от горе .. :) Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм пропуснал ...И аз искам по 1 бр. - плакат и календар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 календар за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана сега ?! кога и каде не разбрах ще може да ги вземем ... Айде ,че мерака голямо нещо и стената в кащи стои празна заради това. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете нещо за следващата месечна среща не съм идвал до сега ама този път смятам да си покажа хондето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пада се на 04.01.09г, но ще пусна отделна тема за срещата, сега не бързам да пускам, за де не хукне някой сънливко днес към паркинга, наместо следващата неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок и аз не съм идвал но смятам да се разходя да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, за малко да изтарва - 2 календара и за мен, като за начало..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

календарите са готови и ще ви ги раздам на месечната среща в неделята. Само ще ви помоля ако може някой да ми пусне един смс на 0886 374710 за място и час на срещата дали ще е пак на егоиста, че следващите 3-4 дена съм в движение и няма да имам достъп до интернет. Благодаря ви предварително и весело посрещане на новата година на всички и да сте трезвени за срещата :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуснал съм пост и в новата тема , но ако случайно някой се заблуди и влезе тук: за недошлите на срещата, 10 календара ми стоят на задната седалка, задържах ги нарочно за хората с поръчките, че имаше и други мераклии... за поръчалите - работя в оръжеен магазин Берета - това е на Кирил и Методий - за който не знае каде е ,това е павираната уличка набаир точно преди юг енерго вляво, като идвате от джумаята. магазина е от дясната страна почти в началото на улицата, ако решите заповядайте да си вземете поръчаните календари, аз съм до 18:30 наработа. аааа и за много години на тези които не дойдоха вчера на срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...