Jump to content
Ghost Bird

Странично огледало за Hr-v

Recommended Posts

Нали знаете приказката ... каквото сам си направиш друг не може да ти го направи ...Счупих си страничното огледало на Харвито докато паркирах на зад .... ама че сам .... налиКолко струва ново или втора употреба заедно с монтаж и разни такива подробности ме интересуват. Няма да споменавам колко ме е яд още ... ама нали сам сам си го строшил .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка малко си сбъркал с раздела има си технически въпроси един раздел понадоло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти е огледалото - с автомат или го прибираш ръчно. Ако е автоматик, трябва да си купиш цялото огледало. От местният дилър на Хонда, ще ти го доставят с цветът на колата. Струва 350 евро в Ирландия, 279 в Полша, в България, доколкото си спомням към 700лв. Можеш да си купиш и втора ръка от някоя морга, провери части втора употреба. Там излиза към 90паунда, без пощенските разходи. Ако е обикновено огледало - купуваш си само кутията - пак по изброените варианти, но значително по евтино. Как се сменя огледалото съм писал тук Как да сменим страничното огледало на Хонда HRVНамери частта, нататък е лесно - трябват ти само една отвертка-кръстачка и гаечен ключУспех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти е огледалото - с автомат или го прибираш ръчно. Ако е автоматик, трябва да си купиш цялото огледало. От местният дилър на Хонда, ще ти го доставят с цветът на колата. Струва 350 евро в Ирландия, 279 в Полша, в България, доколкото си спомням към 700лв. Можеш да си купиш и втора ръка от някоя морга, провери части втора употреба. Там излиза към 90паунда, без пощенските разходи. Ако е обикновено огледало - купуваш си само кутията - пак по изброените варианти, но значително по евтино. Как се сменя огледалото съм писал тук Как да сменим страничното огледало на Хонда HRVНамери частта, нататък е лесно - трябват ти само една отвертка-кръстачка и гаечен ключУспех :D

Обадих се в Бултрако АД и там ми казаха цена за комплекта 325 лв. (за автоматично прибиращото се огледало). Срока на доставка е до 10 работни дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, такааа... Преди 2 години питах и ми казаха сума близо до 700лв. Единственото обяснение, което ми идва е, че ги питах за автомобил, който е с десен волан и не се внася в България. Но дори и това да е причината, цената е двойно по-висока?!?Както и да е. Купувай го и следвай препоръките за смяна(ще трябва да свалиш и кората, затова ги питай да ти дадат няколко щипки, че са много капризни)УспехП.П. И да ти доставят такова с цвета на купето, да не се разправяш после с бояджии...

Редактирано от peposhi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам , че темата е стара, но за да не вдигам нова, ще пиша тук. Някой има ли идея, откъде мога да си намеря такова огледало ? Ляво по възможност. И втора употреба става. За Бултрако знам , ама цената ми идва в повечко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...