Jump to content
Apostate

Черни Джанти

Recommended Posts

Драги колеги , реших да си придам на Хондата нов имидж за през пролетта . Имам оригинални лети джанти (сиви) , а съм решил да ги занеса да ги пръснат черни ( с авто боя) и в средата където стои емблемата H да я направя червена . Колата ми е червена . Дали според вас ще е цигания да го направя ;) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е лошо ама като почнеш да боядисваш емблемата бойдиши и кантовете на джантите червени ще е добре мисля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от джантите, но повечето джанти изглеждат доста селско като се боядисат черни! А колкото до боядисването на канта червен - идеята е заимствана от Ferrari FXX...Ако са джанти с тесен борд, можеш да боядисаш само вътрешността черна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е лоша идея все пак разнообразие и сте смениш сас сигорност имиджа

Аз сащо направих така ето една снимчица да видиш как стана

Публикувано изображение

 

Но ако искаш да видиш как ще стане точно на твойта жанта може да си я боядисаш на фотошоп и да добиеш доло горе представа как ще е

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си мислех да ги боядисам черни с червен кант..но още се чудя :lol: ако ги боядисш постни някоя друга снимка,ще бъде полезно!А относно селянията..зависи как се боядисат и с каква боя,а и не мисля че ще седи претрупано или нещо от този род

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз мисля да ги боядисам мойте джанти черни с червен кант постояно ме опелират да направя това едни френдове като гледам на колегата M.R.Tuning са станали добри джантите мойте са с изнесен борд преполагам, че ще им отива ама нека първо колегата ги боядиса и видим какво ще стане може и аз напролет да направя същата операция :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля, че тази джанта няма да излгежда добре в черно и червено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен идеята за боядисване на черно с червената емблемка не е лоша, обаче на тази джанта няма да и стои добре червено боядисан борд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...