Jump to content
k_hondichka

хонда акорд 2008 за америка

Recommended Posts

Здравейте ! Аз съм стар хондаджия,но сега току що се регистрирах и веднага искам да попитам : има ли някой друг с последния модел на акорд -американската версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах...може и да има колега, но вземи качи някоя друга снимка да се порадваме на твоята :) Ако не знаеш как , потърси из форума имаше някъде инструкции как става : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах...може и да има колега, но вземи качи някоя друга снимка да се порадваме на твоята :lol: Ако не знаеш как , потърси из форума имаше някъде инструкции как става : )

Непременно ще го направя,но наистина още ми е трудно да се оправям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки! Надявам се скоро и аз да успея да кача на моята хонда,която обаче е седан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sand0, тоз акорд точно дет си го сложил го водят за Акорд Купе 2009... Интересно ми е дали имаме във форума такъв!? Аз лично съм виждал 2-3 обяви досега за такъв в България (за налични коли, не за доставка).

 

 

 

Непременно ще го направя,но наистина още ми е трудно да се оправям.

Колега, ей тук виж за качването за снимките: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=13641

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо благодаря за помоща! Започвам да се ограмотявам и дано скоро достигна необходимото за този културен форум ниво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с какъв двигател е ..6 цилиндровата версия или К20Z3 ili K20Z2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с какъв двигател е ..6 цилиндровата версия или К20Z3 ili K20Z2

4цилиндъра- 2.4 -133 киловата,автоматик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sand0, тоз акорд точно дет си го сложил го водят за Акорд Купе 2009... Интересно ми е дали имаме във форума такъв!? Аз лично съм виждал 2-3 обяви досега за такъв в България (за налични коли, не за доставка).

 

 

 

Непременно ще го направя,но наистина още ми е трудно да се оправям.

Колега, ей тук виж за качването за снимките: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=13641

 

колега има тук в Бургас 2 един бял и един червен точно такива купета които се продават от щатите са вкарани :lol: понякога сме се засичали с бялото и мойто купе и е доста красива гледка :huh: Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sand0, тоз акорд точно дет си го сложил го водят за Акорд Купе 2009... Интересно ми е дали имаме във форума такъв!? Аз лично съм виждал 2-3 обяви досега за такъв в България (за налични коли, не за доставка).

 

 

 

Непременно ще го направя,но наистина още ми е трудно да се оправям.

Колега, ей тук виж за качването за снимките: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=13641

 

В Бургас се разкарват вече две такива красавици за Acord Coupe 2009 говоря бяла и червена като на снимката.Всеки път ми радват очите като ги видя .Млади момчета ги карат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в поморие има 1 червен, но нещо не ми харесва колко е висок, сигурно е с зимни гуми и джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) съжалявам, че задълбочавам отклонението от темата, ама...

 

...на мен тоз Акорд ми е паднал на сърцето - засега само по снимка, щот не съм го виждал на живо още. Измежду последните няколко модела на Акорд Купе това е първия, който истински ми хваща окото, особено в профил. Дано скоро някой колега се похвали с такава придобивка и повече такива убавци се затъркалят по улиците ни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...