Jump to content
air_wisp

Здравейте Хонда фенове!

Recommended Posts

Здравейте. Казвам се Даниел и съм от Хасково и те първа ще ставам шофьор. Курсовете си вървят и разбира се започнах да се поразглеждам за коли. Като за начало ми трябва нещо не толкова скъпо и затова по сайтовете търсех до 5000 лева и ви казвам...сред всички резулати които излизат Хондите изглеждат най-добре. Та Хонда ще е...Сивик, хечбек. Ще съм ви много благодарен ако ме посъветвате нещо...какво да търся, кое да гледам. И ако имате някакви предложения в снимки ще съм още по-благодарен. Не пускам новата тема в Продавам/Купувам, за което се извинявам, но нямам правото на това още . Нов съм просото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети темата, която колегата ти предлага там наистина има мн полезна информация. А иначе ориентацията ти към Сивика е добра. Много здрава машина и като за 1-ва кола ще те радва доста. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читавия сивик е най добрата инвестиция :) добре си се ориентирал, въпроса е да попаднеш на безпроблемна такава и след 5 години ще си все още много доволен ;)Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимай някоя 6 генерация д14 90 коня с клима и ще си доволен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за съветите :) Ще прочета темата...ако някой има оферти или продава да пише :D Аз пак ще се пробвам да пусна тема в Купува/Продава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...