Jump to content
Aco

Проблем с багажника на сивик 5 ген

Recommended Posts

Момчета помагайте немога да си отвора багажника на колата.Проблема идва от отзад и незнам как сега да махна корите или да го отфоря.Някой ако знае някой трик или му се е случвало нещу такова да казва.Благодаря предварително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам си с хетчбек.. сваляш си задните седялки за по голямо удобство и махаш кората с тонколоните. После от 2те ти страни има 2панела с по няколко болта развиваш ги и ги оставяш така .. махаш фазера(поне при мен беше фазер) който седи над резервната гума за да достигнеш до онези 2те черните джобчета в които може да се слагат инструменти и им развиваш техните болтове махаш ги и след това махаш средния(които е на багажника точно но не съм сигурен за него) и би трябвало да видиш някъде жилото за вратата... др вариант е да отвориш джобчетата на фаровете(за мъгла и задна) и да бъркаш от там да докопаш ключалката... другия вариант е незнам дали си пробвал с ключа също става да се отвори багажника. Дано съм ти бил полезен колега ;) ако не здраве да е ;)

Редактирано от TEHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам си с хетчбек.. сваляш си задните седялки за по голямо удобство и махаш кората с тонколоните. После от 2те ти страни има 2панела с по няколко болта развиваш ги и ги оставяш така .. махаш средния(които е на багажника точно но не съм сигурен за него) и би трябвало да видиш някъде жилото за вратата... др вариант е да отвориш джобчетата на фаровете(за мъгла и задна) и да бъркаш от там да докопаш ключалката... другия вариант е незнам дали си пробвал с ключа също става да се отвори багажника. Дано съм ти бил полезен колега ;) ако не здраве да е :P

Това с ключалката го изключваме защото е махната:) Този средния се опитвах да го махна ама нещо немога незнам и аз защо ;) ;) Мерси все пак ще пробвам това което ми каза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2те кутиики за инструментите държат страничните а пък те средния или беше обратното ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да сподели ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Багажника се отваря вече ;):) .Благодаря на колегата TEHKO ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...