Jump to content
sand0

Civic Ej6 Ej7 Ej8 96-00 Service Manual

Recommended Posts

И аз търся за EJ9. Имам Manula-a за EJ8, но се натъкнах на значителни разлики в схемите и вида и мотнажа на някой компоненти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Ви ЛИНК където съм качил манюал съдържащ EJ9, а и не само (единствения проблем, е че е на Испански, ако въобще това може да е проблем за технически грамотните) :)

 

Отваряте папка 'VISUAL' и стартирате от 'HONDACD.PDF' и ще ви се страртира меню под pdf формат (необходимо е да имате инсталиран Acrobat Reader) от където си избирате модел и година !!!:D

 

Ето как ще Ви изглежда менюто ;)

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение и т.н. Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Айде теглете и успех на всички ;)

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Ви ЛИНК където съм качил манюал съдържащ EJ9, а и не само (единствения проблем, е че е на Испански, ако въобще това може да е проблем за технически грамотните) ;)

 

Отваряте папка 'VISUAL' и стартирате от 'HONDACD.PDF' и ще ви се страртира меню под pdf формат (необходимо е да имате инсталиран Acrobat Reader) от където си избирате модел и година !!!;)

 

Ето как ще Ви изглежда менюто :)

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение и т.н. Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Айде теглете и успех на всички :huh:

благодаря ногу, малко трудно ми е със намирането в менюто ама ще се оправя... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Ви ЛИНК където съм качил манюал съдържащ EJ9, а и не само (единствения проблем, е че е на Испански, ако въобще това може да е проблем за технически грамотните) :spam:

 

.........

И аз изказвам големи благодарности на Olmy !

Наистина това е най-изчерпателното ръководсво за Сивик което съм срещал, а до колкото испанския - найстина пробрема е незначителен спрямо ползата от схемите и спесификацийте вътре.

 

ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...