Jump to content
loko_fc

Мнението ви за фарове Jdm Style ?

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да променя малко външния вид на моята хондичка като и сменя фаровете.Мойте са пожълтели и не ми се занимава да ги почиствам и т.н. пък и смятам че ще стане по-красива с тези фарове JDM style (колегата Animal ми ги предложи).http://cgi.ebay.com/ebaymotors/96-97-98-HO...emZ300266509407Искам да попитам има ли някой който е с такива ,ако може да сложи една снимка да видя как стоят на колата и дали светят добре ?Заслужават ли си според вас,защото след някоя друга седмица смятам да поръчвам от ибей ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата andreshko за помоща.

Много ми харесва как стоят пък и колегата няма оплаквания,смятам да си ги поръчам от ибей ,само да видя дали приятел ще ми ги поръча или някой колега от форума. :)

 

Ето снимките които ми прати колегата:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Много хубаво стоят. Дано и да светят хубаво.Има ли такива и за англичанка Сивик след фейслифта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако им сложи по един ксенон ще светят перфектно...иначе седят много добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този фар е без лупи и ако им сложи по един ксенон дали няма да опърли веждите на идващите му насреща? То е добре да му е светло на него, но все пак...А по темата: фара наистина изглежда мн добре. Заслужава си.

Редактирано от sfu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще ти излязат 2 ел. фара за Сивик-а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще ти излязат 2 ел. фара за Сивик-а?

Питах колегата dian_kim (мисля че така беше ника)Той каза че може да ги достави за 133$ + 6$ кг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще ти излязат 2 ел. фара за Сивик-а?

Питах колегата dian_kim (мисля че така беше ника)Той каза че може да ги достави за 133$ + 6$ кг.
ото ким мн неща съм поръчал и съм доволен не се замисляи момчето е коректно до колкото зависи от него самия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този фар ксенона направо праи ренгенови снимки в насрещното. http://forums.hondabg.com/style_images/hon...icons/icon6.gifhttp://forums.hondabg.com/style_images/hon...icons/icon6.gif Затова отива на црв-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята сам си ги направих черни и са едно към едно с тия които си показъл , цялата работа е някъде към 4 часа работа(отваряне(без да се троши фара) шкурене пръскане затваряне) и всичко на всичко 20 лева :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще ти излязат 2 ел. фара за Сивик-а?

Питах колегата dian_kim (мисля че така беше ника)Той каза че може да ги достави за 133$ + 6$ кг.
Що не събереш още малко и не земеш angel eyes :) ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ще ти излязат 2 ел. фара за Сивик-а?

Питах колегата dian_kim (мисля че така беше ника)Той каза че може да ги достави за 133$ + 6$ кг.
Що не събереш още малко и не земеш angel eyes :) ? :)
Защото тези ми харесват,а пък и за angel eyes има най-различни мнения, кой доволен ,кой недоволен.А пък и тези се срещат по-рядко и в крайна сметка се спрях на тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята сам си ги направих черни и са едно към едно с тия които си показъл , цялата работа е някъде към 4 часа работа(отваряне(без да се троши фара) шкурене пръскане затваряне) и всичко на всичко 20 лева :bow:

Колега я разясни как става. Нещо упътване, насоки? :D Даже ако можеш една снимка да сложиш :bow:Иначе фарчетата не са лоши, но аз лично предпочитам лупи :D Редактирано от Avatar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО ТУК Е ОБЯСНЕНО КАК СТАВА!!!

 

 

А ето ги мойте преди и след ;)

 

Публикувано изображение

 

 

Тука седят в кашоните на ейнджъл айс-а , и така занимавка ;)

 

Публикувано изображение

Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...