Jump to content
JAMAMOTO

Инфоборд монтаж

Recommended Posts

Колеги молбата ми е следната нека, ако някой от вас знае къде се намира буксата към която се закача инфоборда на Акорд 95г. 2.0 i.s моделът на двигателя е F20 Z1 моля да ми пише. Моля за мнения на колеги които са сигурни къде точно се намира,защото не ми се ще да разглабям цялото табло! Предварително ви благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега никога не се е налагало да се разглобява таблото, просто защото тази букса за диагностика би трябвало да е на достъпно място за да могат в сервизите да правят бърза диагностика. На акордите които сме тествали тя е била винаги под жабката на пасажера. Вероятните места са или в дясно горе под кората или по средата закрепена на празен слот. Просто погледни с едно огледало под жабката. Буксите обикновено са сини, с 3 или 5 извода. Ако искаш да си сигурен, снимай каквото намериш и аз ще ти кажа дали е това което трябва. Ако може да направиш по-качествена снимка така, че да се виждат и цветовете на кабелите ще е най-сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за оффа, но инфоборда .. това трябва да е бор компютър ? :P

Редактирано от cerwin_vega

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, това е борд с доста добри показатели, и ако успея да си намеря тази инфо-букса както каза колегата "INFORMER" ще съм "вери хепи" :P Колега "Informer" снощи гледах за тази букса но нещо не я напипвам,а на мой приятел с Акорд купе буксата се намира под жабката,явно не съм търсил достатъчно настойчиво тази вечер пак ще се пробвам да я намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...