Jump to content
ivaivalito

Скърцане Пукане Тракане

Recommended Posts

Незнам от "въздуха" ли от "Надморската" височина ли или от "морския вятър".Но колата когато я купих преди около година и половина от Белгия като карах нито една пластмаска нито таблото нищо не тракаше.А сега след година и половина експлоатиране в БГ всичко се разтрака все едно карам някоя 100 годишна таратайка.Само моето табло ,кори на вратите и релсите на седалките тракат докато карате по "огледално" гладките ни пътища?И има ли лек за тов а? В прочем забелязвам че на прав и гладък път нищо не трака:huh:Според мен причината е в градската управа :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: ами лунния пейзаж ни е перфектен затова караш толкова стегната кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми понеже пътищатани са много хубави и няма много дупки го има и това като вариант :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че сам си си отговорил на въпросите още в първия пост :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХАХА и при мен се обажда по някоя и друга пласмаска ама това е съвсем естествено по нашите пътища :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От перфектните пьтища в Бьлгария тя и моита се разтрака а и предната че по предната, та колега спокойно свиквай живееш в страната на чудесата и апсурдите но маи не занаеш все оше докаде се простира. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно но ме дразни дайте някакви идеи /освен да имигрирам/ как да си оправя корите които скърцат таблото и т.н Окачвеането лесно като се разтропа сменяш и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве нема отървия,щом и Шмергелите се разтракват ...... дори съм забелязал на познати,които колите им са от магазина т.е. чисто нови,след около 3 години започват да скърцат и те,а за това как да се пооправи положението и на мен ми е интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътняваш скърцащите детайли с гума или дунапрен например.ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътняваш скърцащите детайли с гума или дунапрен например.ЦЪК

Темата съм е гледал много пъти добра е .Ами този метод може ли да се използва и при страничните огледала.След 130-140 км започва да шумят много все едно вятър влиза вътре а не е така нито духат нито нищо само шумят от съпротивлението с вятъра.А таблото какво се прави с него там метода с лентата надали важи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...