Jump to content
sakyt4o

при натиск на спирачките колата трагва в дясна посока

Recommended Posts

здравейте колегида попитамзначи появи ми се следният проблем при натиск на спирачките колата започва да бяга в дяснокакав може да е проблема и някой срещал ли го езначи помислих че е крив дискано при каране и при повторно натискане на спирачките всичко си е токможе ли да е от хидравлиактазащото трабичките на хидравликата тези които са отпред до свирката на акорда са за охлаждане на хидравличната течносттам имам течтова сварзано ли е със спирачкитечакам вашите мненияи още едно запитване може ли някой който може да пуска теми във форума за купувам че тарся да ги закупя тези трабички на хидравликата както и съединител за колатаблагодаря на всичкиза пояснение колата е хонда акорд 99 година аз съм от пловдивако има някой колега който ги разбира нещатата ще му я закарам направо да я види на местоблагодаря на всик4и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Calata

Вероятно е не добра работа на някой от спирачните апарати

Колегата е прав.При първия натиск някой апарат закъснява или друг блокира.При втория натиск вече нещата се коригират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко са ти широки гумите? ако са над 195 и профил под 55 може лесно да увлича при неравности на асфалта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен щом дърпа надясно - значи десния апарат хваща по добре, а левия по малко,и щом при повторно натискане нема проблем , има вреоятност да има въздух в тръбичката за лявото колело и затова да става тоя номер пробвай с едно обезвъздушаване - или по добре едно цялостно промиване на спирачната система , чрез смяна на течността и може да има ефект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да поясна колеги колата бях я изпускал от крика точно преди да го дигна падна от крикаможе ли от тогажа самият апарат да се е прецакалзащото на диска му няма нищоедвам облегна на негонякой с още идеиии някой добар майстор във пловдив да ме насочитече незнам каде да я карамблагодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Налягането в гумите еднакво ил е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sakyt4o

нлягането е еднаквопри малска скорост от порядака на 60 км не се проявава проблемано то порядака след 80 се проявяваколата все едно лявото колело не спираспира но слабопри пожторно натискане на педала спира и тоданякакви препоръки от каде да започна и кое да сваля за да прегледам дали е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата nikolai_fox ти каза - не сваляй нищо - обезвъздуши цялата система !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ganeca

след като обезвъздушиш, си виж работата на левия апарат /този, който не спира/. Може да е клеясало буталото, да се е поразложил маркуча или куп други работи. Вдигни колата на 2 крика и хващаш някой да натиска леко, а ти въртиш предните колела, за да видиш дали има разлика в спирачното усилие. Следва разглабяне, но това няма нищо общо с падането от крика, защото апаратите и маркучите са скрити навътре и няма как да се ударят от падането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провири си първо маркучите, колега, щом си я изпуснал, и тогава, ако са здрави обезвъздуши,там някъде ще да е проблема..Успех ти желая, дано не е нещо сериозно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес макар и болен преди малко обезвъздоших и се оправи малкосега по малко дарпа в дясноно пак дърпаако съм по добреще сваля целият апарат да разгледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a междудругото да попитам тези трабички на хидравликата дето са като на климатик лепат ли се могат л ида се заварятнякой имал ли е този проблем да ми протекат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a междудругото да попитам тези трабички на хидравликата дето са като на климатик лепат ли се могат л ида се заварятнякой имал ли е този проблем да ми протекат

;):chicken:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...