Jump to content
Guest jet li

причини

Recommended Posts

Guest jet li

моля ви кажете ми причини поради които може да ми свети лампата на таблото за ALB(anti lock break).в началото ми светваше за известно време и изгасваше а сега вече постоянно.Кое трябва да погледна наи напред. Извинявам се ако вапроса ми е елементарен но не сам голям разбирач. P.S.става вапрос за големия телевизор .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

ами проблем с ай-би-ес-чето :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jet li

ами проблем с ай-би-ес-чето :rolleyes:

то е ясно че е аи би еса ама датчик ли се преебава или нещо друго.примерно спирачните апарати малко ми тропат,може ли от това че са разхлабени да става така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Здр. :rolleyes: значи при мен свети ламата постоиано АБС , но това е защото ми е изгориал едният датчик за АБС-а . значи по съштия начин светваше и изгасяше. в началото, винаги светваше 4-5 сек след като запаля и са загаснали всички лампи . сега не мога да и хвана спатийте изобщо :weights: светва след 10-15 мин. и не мога да разбера кога и защо ..както и да е . въпросът е ,че когото светнела лампата означава ,че има някакъв проблем и компютърът изключва системата . При мен този проблем се оказа датчикът , според мен 90% е вероиатно и при теб да е така . и да не те очудва ,че си светка когато си поиска и при мен е така ...даже от както свалих датчика тотално вече не мога да разбера основанието поради което светва :cool: . даже опитах да я "збъгна" .. натискам спирачките ,така че да блокират когато не ми свети лампата,(логично е компютърът да мисли че тогава има АБС:beer: ) да видя дали ще работи АБС-а ,но пак гумите се суркат и педалът не рита ...Та ако може искам и аз да помоля за помощ, някой ако се е сблъсквал със същя пробелем да сподели ноу хоу за решението му :lol: или ако знае каде да намерия датчик за АБС за акорд 94 год 2.0 ИЛС .п.с. бултрако не е оферта . т.е. не е решение -450 лв. :dry: аиде със здраве и дано на колегат да не му е изгорял датчика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...